Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 06.07.2020 - 04:56:31   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Populární Kouzelný pes Vafle se vrací na obrazovky Minimaxu v druhé sérii

  Autor: AMC/PR.Konektor , e-mail: info@prkonektor.cz Přidané: 13.09.2019Září je tady, a tak děti zase zamířily do škol a školek. Aby měli malí diváci začátek roku ještě příjemnější, přichází kanál Minimax hned s několika premiérami. Jendou z nich je oblíbený seriál Kouzelný pes Vafle. Nové díly z druhé série začínají už 16. září od 18:00.


Češi jsou národem pejskařů, o tom není pochyb. Jak v loňském roce zjistila agentura Focus, vlastního pejska mají hned čtyři z deseti Čechů, a jde tak o definitivně nejoblíbenější zvíře u nás. Čeští psi dokonce chrání amerického prezidenta, jak v jedné ze svých knih odhalila spisovatelka Maria Goodavageová. Není se proto co divit, že se u nás těší seriál Kouzelný pes Vafle takové popularitě. Přání všech fanoušků nyní vyslyšel kanál Minimax, který na vašich obrazovkách už 16. září startuje jeho druhou sérii.

Vafli se kouzelný pes neříká jen tak pro nic za nic. Umí totiž mluvit. Celý příběh začíná ve chvíli, kdy se rodina Brooklyn-Bellových nastěhuje do nového domova. Právě tady najde roztomilé, malé štěňátko, které je v domě ukryté.

Díky své barvě dostane jméno Vafle a jde o chlupáče, kterého každý pozná podle toho, že neustále štěká a vrtí ocasem. A také dává spoustu mokrých polibků, čímž si najde cestu do srdcí celé rodiny.

Protože Vafle nemá rád jen lidi, už brzy se zamiluje do sousedovic kočky. Potíž je ale v tom, že její majitelka, paní Hopsová, psy naopak nesnáší. Její schopnost vymýšlet všemožné fígle a triky, aby Vafli i ostatním pejskům co nejvíc uškodila, budou malé i velké diváky bavit i v průběhu celé druhé série. Stejně jako kulišárny, které pro svoji rodinu i každého, kdo mu zkříží cestu, vymyslí sám zrzek Vafle.

Nové díly seriálu Kouzelný pes Vafle, který pochází z dílny britské veřejnoprávní televize BBC, s vámi budou na televizních obrazovkách od pondělí, 16. září. Na další lumpárny Vafle se můžete těšit vždy ve všední den v podvečer. A kdybyste roztomilých čtyřnohých kamarádů neměli dost, přidává Minimax do bloku i další psí seriály. Vafli v televizi doprovodí Čtyři a půl kamaráda a seriál Lassie a kamarádi.


Startuje MINIMAX klub!

Pro všechny milovníky televizního kanálu Minimax si společnost AMC připravila klub, kde všichni registrování mohou soutěžit každý měsíc o hodnotné ceny. Právě teď máte totiž možnost zaregistrovat se do věrnostního klubu a tím se dostat do slosování o herní konzoli Xbox One S. Kromě atraktivních výher každý měsíc budou registrovaní uživatelé dostávat jako první zprávy o novinkách ve vysílání Minimaxu a čekají na ně spousty dalších výhod. Tak na nic nečekejte a registrujte se hned teď na https://amcn-czsk.com/minimax-klub/?origen=SMO.


O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International – Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společnostní na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic soustřeďujících se na Střední a Východní Evropu. Současné AMCNI – Central and Northern Europe portfolio nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, SportM, dětské: Minimax, Megamax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky, jazykové verze a trhy. Je dostupný v celé řadě platforem včetně HD služeb na vyžádání a verze pro mobilní telefony.

AMC Networks International (AMCNI) je globální divizí AMC Networks a dodavatelem uznávaných zábavních pořadů pro předplatitele ve více než 140 zemích a územích v Africe, Asii, Evropě a Latinské Americe. AMCNI zahrnuje jak globální značky SundanceTV a MGM Channel, tak populární kanály s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací najdete na www.amcnetworks.com/amcni.


O společnosti AMC Networks:

Společnost AMC Networks Inc. (NASDAQ: AMCX) se již více než 30 let věnuje produkci kvalitních filmů a pořadů, vlastní a provozuje několik populárních a oceňovaných značek v oblasti placené kabelové televize. AMC, IFC, SundanceTV, WE tv, a IFC Films produkují pořady, které jsou výrazné, zajímavé, kulturně relevantní a oslovující diváky napříč různými společenskými skupinami. Společnost také provozuje globální divizi, AMC Networks International. Více informací najdete na www.amcnetworks.com.


Sylvie Micková, Account Executive, PR.Konektor, 12. 9. 2019


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
14.09.2019 • Na Sport1 a Sport2 prichádza jedna z najlepších hokejových líg sveta, švédska SHL
08.09.2019 • Prima ZOOM vás chce uchvátit i tento týden
06.09.2019 • Mistrovství Evropy družstev ve stolním tenisu
03.09.2019 • National Geographic uvede dokumentární cyklus Aktivisté v boji proti chudobě
01.09.2019 • Začátek září rozzáří podívaná na Prima ZOOM
29.08.2019 • US Open tradičně na Eurosportu

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist