Tisíce fanoušků prožily Den s Novou s hvězdami televizní obrazovky!
Autor: TV Nova , e-mail: info@nova.cz Přidané: 19.09.2019

Tisíce fanoušků, dvaasedmdesát hereckých a moderátorských osobností TV Nova a třináctihodinový maraton prohlídek kulis a dekorací nejoblíbenějších seriálů TV Nova. Takový byl třetí ročník festivalu Den s Novou, pořádaný 14. září 2019 přímo z míst, kde vznikají dlouhodobě nejúspěšnější seriály Česka!


Opět po roce měli diváci TV Nova možnost navštívit ateliéry, v nichž se natáčí seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2, a nechat se bavit třináctihodinovým programem. Po celý den bavily návštěvníky hudební čísla nováckých tváří: Jitka Smutná s kapelou Rodinná fúze, Milan Peroutka s kapelou Perutě, Anna Slováčková s kapelou Aura, vystoupila vítězka SuperStar Tereza Mašková, vítězka The Voice Annamaria d´Almeida a finalisté téže soutěže Peter Juhas a Eliška Urbanová. Kouzelnickou show předvedl Roman Štabrňák.

Den s Novou přinesl fanouškům unikátní možnost osobně se setkat s hvězdami televizní obrazovky. Těch se za autogramiádovými stoly během celého dne vystřídalo neuvěřitelných dvaasedmdesát. Nechyběli mezi nimi kromě zmíněných účinkujících také například Lucie Borhyová, Rey Koranteng, Jan Čenský, Martin Stránský, Petr Vacek, Milena Steinmasslová, Jana Boušková, Robert Jašków, Andrea Kerestešová Růžičková, Alice Bendová, Zdeněk Godla, Šárka Ullrichová, Přemek Forejt a mnozí další…

Celým dnem provedli moderátoři a herci seriálu Ulice Václav Matějovský a Ondřej Havel.

„Fanoušci tady jsou neskutečně milí. Jsme moc rádi, že Den s Novou je, že se s nimi můžeme potkat v tváří v tvář, nejenom přes obrazovky,“ neskrývala radost ze setkání s fanoušky Lucie Borhyová. „Tohle je jedna s radostí, kterou Nova dělá svým divákům i nám,“ říká herec Pavel Nový. „Je to neuvěřitelný. Dokud ty lidi nevidím pohromadě, nevěřím tomu, že to fakt všichni sledují, že je to možný. A ono jo! Všichni to znají,“ žasl Robert Jašków.

Vstupenky na Den s Novou zmizely z předprodeje ještě rychleji než v předchozích letech. Pouhé tři dny stačily seriálovým nadšencům na to, aby zaplnili veškerá místa na prohlídkách ateliérů.


Martin Šnýdr, PR a Brand Manager, TV Nova, 18. 9. 2019

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27443/tisice-fanousku-prozily-den-s-novou-s-hvezdami-televizni-obrazovky/