TV Markíza mimoriadne zaraďuje do vysielania exkluzívny dokument Karel Gott - Zůstanu svůj
Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 02.10.2019
Televízia Markíza s hlbokým zármutkom prijala informáciu o úmrtí československej speváckej legendy - Karla Gotta, ktorý vo veku 80 rokov podľahol ťažkej chorobe. Jedinečnú osobnosť a fenomenálnu kariéru najvýznamnejšieho a najpopulárnejšieho speváka v dejinách československej hudby si diváci budú môcť pripomenúť dnes o 20:30 hod. prostredníctvom exkluzívneho dokumentu s názvom Karel Gott - Zůstanu svůj.


V dokumente z produkcie sesterskej TV Nova spomínajú na zážitky s maestrom hviezdy ako Eva Pilarová, Lucie Bílá, Marcela Holanová alebo Petr Janda. Jitka Zelenková napríklad prehovorila o ich spoločných cestách po Nemecku, kde sa Karel Gott tešil takisto obrovskej obľube. Dokument Karel Gott - Zůstanu svůj je plný jeho najväčších hitov a je poctou nezabudnuteľnému maestrovi Karlovi Gottovi.

Aktuálne informácie o tejto smutnej udalosti prináša TV Markíza počas celého dňa v mimoriadnych správach, naplánované sú na 12:41, 13:40, 14:40, 15:50 a 16:47. Téme sa budú venovať aj ďalšie spravodajské a publicistické relácie, vrátane celého zajtrajšieho vydania magazínu Reflex.


Lukáš Kočišek, PR manažér, MARKÍZA - SLOVAKIA, 2. 10. 2019

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27487/tv-markiza-mimoriadne-zaraduje-do-vysielania-exkluzivny-dokument-karel-gott-zustanu-svuj/