TV Markíza: Na telo prinesie súboj Richarda Sulíka s Bélom Bugárom
Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 05.10.2019
Moderátor Michal Kovačič v nedeľnom Na telo privíta hneď dvoch lídrov politických strán. V diskusnom dueli na seba narazia predseda opozičnej SaS Richard Sulík a predseda koaličného Mostu-Híd Béla Bugár. Hoci dnes stoja na opačnej strane politickej barikády, ani jeden z nich nevylučuje možnú spoluprácu po parlamentných voľbách. Podľa prieskumov má však do parlamentu v súčasnosti bližšie SaS.


Tá ale po víkendovom kongrese môže prísť o viacero známych tvári, s ktorými Sulík nepočíta na kandidátke. Už dnes je pritom isté, že farby SaS neoblečie Václav Mika, ktorého predseda SaS len nedávno predstavil ako novú tvár na volebnej kandidátke Ako sa s tým Richard Sulík chce vyrovnať?

Pred neľahkou situáciou stojí aj predseda Mostu-Híd Béla Bugár, ktorého strana sa po takmer štyroch rokoch vo vládnej koalícii ocitá v prieskumoch pod hranicou zvoliteľnosti. Je v silách Bugára to do volieb ešte zvrátiť?

Oboch hostí sa však budeme pýtať aj na nové podozrenia okolo bývalej štátnej tajomníčky ministerstva spravodlivosti Moniky Jankovskej, podľa ktorých mala korumpovať sudcov, aby rozhodovali v prospech Mariána Kočnera.

Diváci Na telo zároveň ako prví spoznajú aj výsledky exkluzívneho prieskumu agentúry FOCUS pre TV Markíza. Ak chcete vedieť, ako verejnosť vníma informácie o komunikácii verejných činiteľov a politikov s Mariánom Kočnerom cez aplikáciu Threema, zapnite si Markízu už v nedeľu, 6. októbra 2019, o 13:00.

TV upútavka: https://youtu.be/GxX_QtOYoSU


Lukáš Kočišek, PR manažér, MARKÍZA - SLOVAKIA, 4. 10. 2019

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27498/tv-markiza-na-telo-prinesie-suboj-richarda-sulika-s-belom-bugarom/