TV Markíza: Hosťom nedeľného Na telo bude premiér Peter Pellegrini
Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 11.10.2019
Už túto nedeľu v relácii Na telo moderátor Michal Kovačič privíta predsedu vlády Petra Pellegriniho. Diskutovať s ním bude o najnovších odhaleniach v kauzách Mariána Kočnera, ktoré čoraz viac spochybňujú nezávislosť sudcovského stavu. S premiérom rozoberieme aj témy horúcej politickej jesene. Peter Pellegrini totiž prvýkrát povedie Smer-SD do volieb ako číslo jedna na straníckej kandidátke. Naopak, prvýkrát na nej bude chýbať bývalý minister vnútra Robert Kaliňák.


Predseda vlády navyše musí riešiť nielen vnútrostranícke otázky, ale aj nespokojnosť koaličnej SNS. Líder národniarov Andrej Danko mu odkázal, že schválením minimálnej mzdy porušil koaličnú zmluvu.

Koaličná trojka sa navyše nechce vzdať ani viacerých nákladných sociálnych opatrení. A to napriek tomu, že slovenská ekonomika výrazne spomaľuje. Dokáže predseda vlády zladiť šetrenie v štátnom rozpočte a zároveň uspokojiť požiadavky vládnych partnerov?

Predsedu vlády budeme konfrontovať aj s názormi opozičných politikov. V živých vstupoch sa spojíme s predsedom Progresívneho Slovenska Michalom Trubanom, podpredsedníčkou Za ľudí Veronikou Remišovou a predsedom KDH Alojzom Hlinom.

Divákom ponúkneme aj výsledky exkluzívného prieskumu agentúry FOCUS pre TV Markíza. Pýtali sme sa, ako by rozhodovanie voličov ovplyvnil vznik trojkoalície Progresívne Slovensko/SPOLU a strany Za ľudí.

Na telo odvysiela TV Markíza v nedeľu 13. októbra 2019 v už tradičnom čase o 13:00 hod.

TV upútavka: https://youtu.be/uZ8aFqEau-w


Lukáš Kočišek, PR manažér, MARKÍZA - SLOVAKIA, 11. 10. 2019

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27522/tv-markiza-hostom-nedelneho-na-telo-bude-premier-peter-pellegrini/