Dětský kanál Nicktoons spouští vysílání v České republice
Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 31.10.2019
Nicktoons, zbrusu nový televizní kanál plný zábavy a dobrodružství s animovaným obsahem a nepřetržitým čtyřiadvacetihodinovým vysíláním, bude v listopadu dostupný pro české diváky. Přinese výběr těch nejlepších animovaných seriálů, včetně několika premiér, společnosti Nickelodeon, která je provozovatelem stejnojmenného kanálu – jednoho z nejpopulárnějších dětských kanálů na světě.


Zákazníci společnosti UPC Česká republika získají přístup k novému kanálu 1. listopadu, T-Mobile a ostatní operátoři budou následovat a spustí kanál v průběhu listopadu.

Viacom, společnost provozující vysílání kanálů Nickelodeon, Nick Jr., Prima Comedy Central a MTV, spouští nový televizní kanál pro děti v České republice. Jeho program bude kompletně předabován do češtiny. Se sledovaností ve více než 90 milionech domácností ve 27 zemích po celém světě je Nicktoons jediný kanál s animovaným obsahem pro děti, který vysílá čtyřiadvacet hodin denně, a malým divákům nabízí kultovní seriály od Nickelodeonu, jako jsou Vzestup želv Ninja, Spongebob v kalhotách, Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví, Avatar: Legenda o Aangovi nebo Tučňáci z Madagaskaru.

Nicktoons přinese i exkluzivní premiéry animovaných seriálů – například 44 koček, Lego City dobrodružství a mnoho dalších.
V České republice budou mít k novému kanálu jako první přístup zákazníci UPC Česká republika, a to od 1. listopadu. V průběhu měsíce se pak Nicktoons objeví i v nabídce T-Mobile a dalších placených televizních operátorů.

„Nicktoons skvěle doplňuje nabídku dětského obsahu od Viacomu,“ říká Gábor Harsányi, viceprezident a generální manažer Viacom International Media Networks pro střední a východní Evropu a Izrael, a dodává: „Nový kanál vyplňuje mezeru mezi Nick Jr., který nabízí zábavný a interaktivní obsah pro předškoláky, a Nickelodeonem, který přináší ty nejlepší animované a hrané seriály populární mezi teenagery. S novou kombinací kanálů nabízíme největší výběr zábavných animovaných seriálů pro děti každého věku, a to každý den, celý den.“


Hana Lukášová, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima, 31. 10. 2019
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27578/detsky-kanal-nicktoons-spousti-vysilani-v-ceske-republice/