TV ÓČKO rozjíždí s Komerční bankou projekt na podporu mladých hudebníků KB SymphoSix
Autor: TV Óčko , e-mail: info@ocko.tv Přidané: 01.11.2019
Hudební televize ÓČKO ve spolupráci s Komerční bankou vyhlašuje casting pro nový hudební projekt s názvem KB SymphoSix. V hledáčku projektu jsou mladí muzikanti, kteří jsou otevření různým hudebním žánrům a chtějí na sobě zapracovat a získat zkušenosti. Projekt, který vyvrcholí koncertem vzniklého uskupení na Rock for People 2020, je pod záštitou zvučných jmen z hudební branže - Michala Dvořáka (Vivaldianno), Radima Otépka (PKF - Prague Philharmonia), Ossama Verse-Atile Hussaina (produkce Bena Cristovao) a Robina „Fuuse“ Šeby (DJ a choreograf).


Nový projekt TV ÓČKO a Komerční banky - KB SymphoSix startuje castingem, ve kterém produkce hledá hudebníky ve věku 18 až 28 let, kteří ovládají některý z hudebních nástrojů: bubny, housle, klavír, saxofon, violoncello nebo akustická kytara. Zájemci z řad muzikantů se mohou přihlásit prostřednictvím zaslání pětiminutové hudební video ukázky na e-mail: projekt@ocko.tv.

„Máte talent, skills a rádi s hudbou experimentujete? Tak to přijďte předvést!“ vyzývá muzikanty DJ, choreograf a trenér Robin „Fuuse“ Šeba, který je jednou z osobností, které převzaly záštitu nad tímto projektem. Dalšími mentory jsou člen skupiny Lucie a autor projektu Vivaldianno Michal Dvořák, ředitel PKF - Prague Philharmonia Radim Otépka a producent Bena Cristovao Ossama Verse-Atile Hussain.

Ze zaslaných ukázek a následného castingu budou vybráni členové nového hudebního tělesa. Od podzimu do jara budou probíhat zkoušky vzniklého uskupení pod záštitou špiček z oblasti hudby v České republice. Na jaře televize ÓČKO odvysílá seriál mapující celou cestu tělesa od castingů, přes zkoušky až po jejich první oficiální vystoupení na Rock for People 2020. Po skončení projektu bude vzniklé hudební těleso dále koncertovat na akcích a v klubech.

„Vždycky nás velmi těší, pokud máme příležitost dělat inovativní věci. Prostřednictvím projektu KB SymphoSix jsme se proto rozhodli objevit novou hvězdu hudebního nebe a nabídnout posluchačům originální a umělecky atraktivní těleso,“ uvedl David Šmahel, manažer Marketingové komunikace v KB.

Hudební stanice ÓČKO, ÓČKO STAR, ÓČKO BLACK a ÓČKO EXPRES jsou součástí multimediální skupiny MAFRA a pravidelně se podílí na podpoře domácí tvorby.


Milana Bazanac Kadlčíková, Marketingová manažerka TV ÓČKO, 31. 10. 2019

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27581/tv-ocko-rozjizdi-s-komercni-bankou-projekt-na-podporu-mladych-hudebniku-kb-symphosix/