ANTIK Telecom práve spustil vysielanie kanálu MyZen TV 4K
Autor: ANTIK/Channels , e-mail: info@antik.sk Přidané: 04.11.2019
MyZen TV 4K rozšíril svoju distribúciu na slovenskom trhu, do svojej ponuky ho zaradil ANTIK Telecom. ANTIK Telecom je vo svojej krajine inovatívnou platformou, ktorá operuje v rámci IPTV, OTT a DTH. MyZen TV 4K začal vysielať svoj 100% pôvodný obsah v 4K rozlíšení 1. júla. Prémiový lifestylový program sa zameriava na štyri základné tematické piliere: každodenná pohoda, životné zmeny, únik z bežnej reality, telo a duša.


„Sme veľmi hrdí na spustenie lineárnej distribúcie MyZen TV 4K na Slovensku v spolupráci s naším dlhoročným partnerom ANTIK Telecom. 4K je novým míľnikom v našom vývoji a my naozaj veríme v jeho svetový potenciál. MyZen 4K ponúka 100% pôvodné exkluzívne lifestylové programy v 4K rozlíšení, produkované na mnohých úžasných lokáciách v rámci Európy, Ázie a Severnej Ameriky“ - Nela Pavlousková, riaditeľka MyZen TV.

„MyZen TV 4K ako unikátny lifestylový kanál s brilantným 4K rozlíšením sa nedávno stal dôležitou súčasťou našej 4K ponuky. Je v perfektnom súlade s najmodernejšími 4K/UHD set-top boxmi, ktoré ANTIK Telecom poskytuje všetkým svojim zákazníkom“ - Vlastimil Lakatoš, vedúci oddelenia TV služieb ANTIK Telecom


O MyZen TV: Žite lepšie!

MyZen TV je lifestylový kanál, ktorý ponúka praktické rady, inšpiratívne zážitky a zábavu s cieľom podnietiť k lepšiemu a príjemnejšiemu životu. Kanál bol vytvorený v roku 2008 a je distribuovaný vo viac ako 77 krajinách v Európe, Rusku, Afrike, Ázii, Karibiku, Severnej Amerike i na Strednom východe. Užívajte si, zabávajte sa, rozvíjajte sa, objavujte a uniknite s MyZen TV.


O Antiku

ANTIK Telecom je najväčším poskytovateľom gigabitového internetu a zdieľaných služieb na Slovensku. Je tiež operátorom televízneho vysielania na IPTV, OTT a DTH platformách, operujúc prostredníctvom najmodernejších technológií vyvíjaných vo vlastných laboratóriách so zameraním na telekomunikačné technológie.


O spoločnosti Channels

CHANNELS je distribučná a marketingová spoločnosť, ktorá zastupuje významné televízne mediálne spoločnosti ako The Walt Disney Company, National Geographic, THEMA, Mindgeek a ďalší. Zabezpečuje distribúciu ich spoplatnených tematických TV kanálov na českom a slovenskom trhu. Venuje sa tiež PR a marketingu, prekladom z cudzích jazykov a EPG managementu.
Viac informácií nájdete na stránke www.channels.cz


Nela Pavlouskova, MyZen TV a Eva Sedláčková, Channels, 4. 11. 2019

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27590/antik-telecom-prave-spustil-vysielanie-kanalu-myzen-tv-4k/