Nový seriál National Geographic - Evropa z výšky
Autor: National Geographic/Channels , e-mail: info@channels.cz Přidané: 05.11.2019
National Geographic přináší nový seriál Evropa z výšky, který uvidíme od 10. listopadu každou neděli až do 15. prosince, vždy ve 22:00 hodin. Seriál přináší nový pohled ze vzduchu na krásy Německa, Itálie, Nizozemí, Polska, Španělska a Velké Británie, a je neuvěřitelné, kolik strhujících a překvapivých příběhů je stále v okolních zemích k vyprávění.


Povzneste se s námi!

Podívejme se ze vzduchu na krásy Německa, Itálie, Nizozemí, Polska, Španělska a Velké Británie. Uvidíme historické i zeměpisné milníky, to vše prostřednictvím nejmodernější snímací techniky, která nám umožní během okamžiku měnit roční období či rozproudit statické obrazy novými barvami, nechat během vteřiny zmrznout alpské vodopády apod. Čeká nás živoucí portrét regionů oplývajících tradicemi, krásnou přírodou i technickými zajímavostmi. Stopáž: 6 x 60 minut.


Neděle 10.11. 22:00 – Itálie

Během fascinujícího letu nad Itálií budeme obdivovat benátské gondoly, nejlepší rybáře na Sicílii i zimní školu pro superauta.


Neděle 17.11. 22:00 – Německo

Velkolepá cesta vzduchem nad Německem odhalí továrnu o velikosti města, pohádkový hrad a největší pozemní vozidlo na Zemi.


Neděle 24.11. 22:00 – Nizozemsko

Během dechberoucího letu nad Nizozemskem budeme obdivovat prastaré větrné mlýny, futuristické skleníky či největší vatru na světě.


Neděle 01.12. 22:00 – Spojené Království

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, jak jsme jej dosud neviděli. Uvidíme, co se odehrává na úchvatných pobřežích i jak se čistí londýnské mrakodrapy.


Neděle 08.12. 22:00 – Polsko

Uvidíme dosud nespatřené stránky Polska. Proletíme se nad nejrozsáhlejším hradem světa, zažijeme ohňostroj v Krakowě a budeme svědky výstavby nejvyššího mrakodrapu Evropy. Čeká nás i život zubrů.


Neděle 15.12. 22:00 – Španělsko

Španělsko, jak jej neznáme. Stavitelé usilovně pokračují v dokončení chrámu Sagrada Familia. Odvážní lovci svijonožců na strmých útesech hledají tajuplné korýše. Uvidíme i největší opuštěnou budovu.


Kateřina Nehasilová, Channels - zastoupení National Geographic ČR & SR, 4. 11. 2019

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27591/novy-serial-national-geographic-evropa-z-vysky/