Snookerová elita do Belfastu na Northern Ireland Open
Autor: Media:List CZ/Eurosport CZ , e-mail: info@media-list.cz Přidané: 09.11.2019
Britský snookerový seriál Home Nations Series pokračuje turnajem Northern Ireland Open od 11. do 17. listopadu. Northern Ireland Open je zároveň posledním turnajem před UK Championship. Snookerový promotér Barry Hearn před lety slíbil odměnu milion liber za triumf ve všech čtyřech turnajích Home Nations Series během sezony – English Open, Northern Ireland Open, Scottish Open a Welsh Open.


Vyplacena dosud nebyla. Letošní sezona má za sebou úvodní díl HNS English Open, který vyhrál trojnásobný mistr světa Mark Selby.

Turnaj se hraje v Belfastu ve Waterfront Hall. Hraje se o trofej Alexe Higginse, což byl severoirský mistr světa z let 1972 a 1982, zároveň jeden z jedenácti hráčů, kteří dosáhli na Triple Crown. Přezdívalo se mu Hurikán Higgins pro jeho rychlou hru.

Na startu Northern Ireland Open bude 128 hráčů včetně světové špičky. V loňském roce porazil ve finále pozdější mistr světa Judd Trump legendu Ronnieho O´Sullivana 9:7.


Home Nations Series:

English Open – Crawley, 14. – 20. října

Northern Ireland Open – Belfast, 11. – 17. listopadu

Scottish Open – Glasgow, 9. – 15. prosince

Welsh Open – Cardiff, 10. – 16. února


Northern Ireland Open sledujte denně na Eurosportu 1 od 11. do 17. listopadu, začínáme již v pondělí od 13:45 hod.. Komentují tradiční snookeroví komentátoři Tomáš Kejla, Eva Poskočilová, Karel Janů a Zdeněk Míka.


Vít Rosenbaum, Marketing & PR, Media:List CZ, foto: Eurosport CZ

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27604/snookerova-elita-do-belfastu-na-northern-ireland-open/