Kristýna Leichtová v TEMNÉM KRAJI okusila, jaké to je být obětí
Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 18.11.2019
Pro herečku Kristýnu Leichtovou bylo účinkování v seriálu TEMNÝ KRAJ první rolí po porodu dcery Dorotky. Překvapivě ji autorky seriálu Kateřina a Jitka Bártů obsadily do role neatraktivní kancelářské myši, která navíc neskončí zrovna šťastně. Ve vaně se objeví tělo, jenže o koupání tu zřejmě nešlo...


Cyril Novák, který pracuje v jedné firmě, zamotá hlavu policistům i Petru Krajovi. Když se o jeho smrti dozví Wébrová v podání Kristýny Leichtové, do smíchu jí rozhodně není, i když tvrdí, že se moc neznají. „Hraji tlustou Wébrovou – je to úřednice, která má ráda sladké, a víc asi prozrazovat nemůžu,“ naznačuje svoji úlohu v seriálu herečka, která tentokrát nedostala roli sexy dračice, jak tomu u ní bývá zvykem.

„Je to taková šedá myš, ale nic není černobílé. Je dobře, že jsem dostala zase něco jiného. Navíc to bylo od porodu poprvé, co jsem něco točila, a tak jsem byla ráda, že to není moje klasická postava. Je to takový trénink, abych asi nezlenivěla a dělala taky něco jiného,“ uvažuje se smíchem Kristýna, která strávila na place jen několik dní.

„Naštěstí těch dnů nebylo tolik, takže se to dalo zvládnout v pohodě,“ prozrazuje novopečená maminka, která si poprvé střihla i roli mrtvoly. Tak totiž její postava skončí, nicméně bude to sladká smrt, jelikož si stihla před mordem užít pořádný kus polárkového dortu.

„No, dalo by se možná předpokládat, že je v pohodě, když na herce připadne role mrtvoly. Že si člověk jen lehne na podlahu. Jenže bohužel mrtvoly většinou zůstanou v poloze, která není příjemná, takže člověk musí mít zkroucenou hlavu, nohu, ruce a všude má kolem sebe spousty krve, která zrovna také není moc fajn. Nakonec toho má člověk plné vlasy i zuby. Takže moc jsem si to užila,“ uzavírá Kristýna Leichtová své povídání.


Josef Ducký, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima, 17. 11. 2019

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27625/kristyna-leichtova-v-temnem-kraji-okusila-jake-to-je-byt-obeti/