DIGI TV spouští soutěž o VIP zájezd na fotbalovou Bundesligu
Autor: DIGI TV/PP Partners , e-mail: info@no Přidané: 01.12.2019
Český televizní operátor DIGI TV si pro všechny fotbalové nadšence připravil předvánoční dárek. V soutěži „Zažij fotbal. Zažij Bundesligu.“ mohou fanoušci tipovat výsledky vybraných utkání nejvyšší německé fotbalové soutěže. Tipující, kteří budou nejblíž skutečnému výsledku, vyhrají v jednotlivých kolech soutěže hodnotné dárkové předměty. Hlavní cenou je pak třídenní zájezd pro dvě osoby na zápas Bundesligy do Německa a setkání s fotbalovou legendou!


Fanoušci se mohou do tipování zapojit na webových stránkách https://zazijfotbal.cz/. Soutěž trvá od 28. listopadu do 21. prosince 2019 a tipují se zápasy celkem pěti bundesligových kol. V každém kole se pak tipuje výsledek vybraného zápasu, minuta, ve kterém padne poslední gól, a jeho střelec. Tři soutěžící s nejbližšími tipy vyhrají v každém kole jednu z hodnotných cen. Těšit se můžou na originální podepsané dresy, fanouškovské čepice, šály, fotbalové míče a další dárkové předměty.

To ale není všechno. Každý účastník soutěže navíc postupuje do závěrečného slosování o hlavní cenu, kterou je třídenní VIP zájezd pro dvě osoby na vybraný zápas německé Bundesligy. Vyhlášení výherce hlavní ceny proběhne do konce letošního roku, vybraný top zápas se pak odehraje v březnu 2020. Vylosovaný šťastlivec si bude moci užít kromě samotného utkání také prohlídku zákulisí a setká se s fotbalovou legendou, jejíž jméno zatím DIGI TV tají.

Bundesliga je nejvyšší německá fotbalová soutěž založená v roce 1986. Český poskytovatel satelitní a internetové televize DIGI TV získal vloni práva na vysílání této soutěže nejméně do roku 2021.


O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a nově na stanici Premier Sport HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Sérii A, španělskou LaLigu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.


Mgr. Andrej Čírtek, tiskový mluvčí LAMA ENERGY GROUP
Ing. Jaroslav Martínek, Mediální zastoupení DIGI TV, PP Partners Prague


 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27663/digi-tv-spousti-soutez-o-vip-zajezd-na-fotbalovou-bundesligu/