JOJ je najsledovanejšou televíziou na trhu, opäť ovládla rebríček TOP programov týždňa
Autor: TV JOJ , e-mail: info@joj.sk Přidané: 14.01.2020

Aj v druhý januárový týždeň si televízia svojím programom vyslúžila vedúcu pozíciu trhového lídra a prekonala v sledovanosti svoju konkurenciu. V rebríčku TOP programov týždňa obsadila prvých šesť a dokopy sedem z desiatich miest.


JOJ Group od začiatku nového roka žne úspechy a teší sa diváckej priazni. Aj v druhý týždeň obhájila svoju pozíciu trhového lídra s najvyššou sledovanosťou celodenne aj v hlavnom vysielacom čase. V týždennom priemere dosiahla JOJ Group skvelú sledovanosť 13,2 % a 27,7 % podiel na trhu v prime time, samotná TV JOJ bola trhovou jednotkou s 10,2 % ratingom a 21,4 % podielom.

Prvé priečky v rebríčku TOP programov týždňa obsadila televízia JOJ so svojimi spravodajskými reláciami a tiež s novým seriálom Nový život.

Bezkonkurenčne najsledovanejšie boli nedeľné Noviny TV JOJ, ktoré sledovalo až 722-tisíc divákov a relácia tak dosiahla excelentnú 15,5 % sledovanosť a 31,0 % podiel na trhu. Najlepšie počasie malo najviac divákov v pondelok 6. januára, kedy dosiahlo vynikajúcu sledovanosť 14,1 % a podiel 26,7 %. Včerajšie KRIMI si vyslúžili skvelý 13,9 % rating a 29,0 % share.

Z nespravodajských programov si diváci na JOJke nenechali ujsť najmä nový rodinný seriál Nový život, ktorého štart sledovalo v pondelok až 544-tisíc divákov, pričom dosiahol nadpriemernú sledovanosť 11,7 % a podiel 23,4 %. Všetky premiérové epizódy seriálu boli počas uplynulého týždňa prvou voľbou divákov a Nový život tak bol trhovým lídrom aj v utorok, stredu a vo štvrtok.


Aj cez víkend si diváci nenechali ujsť program na JOJke

V sobotu večer uprednostnili premiérové Všetko čo mám rád pred konkurenčnou ponukou, zábavná show televízie JOJ dosiahla 9,8 % rating a 20,5 % share, pričom ženská časť univerzálneho publika mala až 11,1 % sledovanosť a 22,2 % podiel. Sobotný film Harry Potter a ohnivá čaša na Markíze zaznamenal len 16,0 % podiel na trhu.

V nedeľu si zasa mužská časť publika nenechala ujsť premiéru americkej komédie Logan Lucky: Miliónová lúpež – muži vo veku 45 až 54 rokov dosiahli až 11,4 % sledovanosť a 22,1 % share, mladší diváci v CS 35-44 zaznamenali 11,3 % rating a až 25,4 % podiel na trhu.


Redakcia TV JOJ, 13. 1. 2020

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/27776/joj-je-najsledovanejsou-televiziou-na-trhu-opat-ovladla-rebricek-top-programov-tyzdna/