Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 15.08.2020 - 18:23:04   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 5. 2. 2020

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 04.02.2020Televizní hlasatelka Kamila Moučková, herec Kryštof Hádek a policista Robert Šlachta se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 5. února ve 21.35 hod. na Primě.


Kamila Moučková – legendární televizní hlasatelka. Jako hlasatelku ji v šedesátých letech, hlavně díky jejímu výraznému hlasu, milovala celá republika. Následně se stala symbolem odvahy a názorové integrity, když 21. srpna 1968 televizním divákům sdělila: „Odsuzujeme okupaci našeho státu vojsky Varšavského paktu,“ a následně byla sovětskými vojáky ze studia vyvedena, a už se do něj nikdy nemohla vrátit. Poté pracovala jako servírka, prodavačka nebo uklízečka, a navíc se názorově i lidsky rozešla se svým otcem, komunistickým poslancem Vilémem Novým, který veřejně zpochybňoval hrdinský skutek Jana Palacha. Angažovala se v disentu a stala se jednou z prvních signatářek Charty 77. Loni s Kamilou Moučkovou vyšel obsáhlý knižní rozhovor Hlavou proti zdi, jejž s ní vedla Světlana Witowská. „Nejsem žádná ikona, jsem úplně normální ženská. Ikona je pro mě možná Panenka Marie, a to nejsem vůbec věřící,“ říká v něm o sobě Moučková, která ani v jednadevadesáti letech neztratila typický ironický smysl pro humor, a dodává: „Co je smyslem života v jedenadevadesáti? Není to asi úplně smysl života, ale dobrej pocit. Mít dobrej pocit, když se za sebe ohlídneš, že tam máš čisto. To je úžasnej pocit a je k nezaplacení.“


Kryštof Hádek – herec, držitel Českého lva za roli feťáka ve filmu Kobry a užovky (2015) režiséra Jana Prušinovského. Hádek se nyní v českých kinech představuje v další výrazné herecké kreaci – jako hlavní protagonista nového filmu Petra Zelenky Modelář. Přípravy černé komedie trvaly téměř pět let. Do kin se dostal film, který je zábavný, herecky atraktivní, společensky angažovaný a neklade si menší otázky než: Kdo po nás jde? Dokážeme odolat a nezaprodat se za finanční odměnu, i kdyby byla hodně vysoká? Co všechno nám dovolí naše svědomí? A máme vůbec nějaké? „Sám nevím, jestli to, co dělá hlavní hrdina filmu, je špatné, nebo ne. Přestože bych se takhle nezachoval, je fascinující, že se Pavel snaží dát věci do pohybu. Zachraňuje svět, protože si nemůže pomoct, a mě bavilo ho potkat,“ říká Kryštof Hádek o své postavě. Oblíbeného herce čeká rok nabitý filmovými premiérami, po Modeláři ho letos ještě uvidíme v komediích Bourák a 3Bobule.


Robert Šlachta – bývalý elitní policista a ředitel Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. V posledních letech nezažily bezpečnostní složky výraznější odchod, než když se rozhodl po 29 letech služby skončit Robert Šlachta. Útvar pro odhalování organizovaného zločinu se stal pod jeho vedením nejznámější policejní jednotkou v zemi. Poslední tři roky působil v celní správě. V souvislosti se svým nedávným odchodem Šlachta poznamenal, že není ojedinělý a v poslední době řady Policie ČR opouští poměrně dost policistů. „Hodně s lidmi mluvím a oni se mnou, tak vím, kteří odcházejí, i z jakých důvodů. Musím říct, že to není jen o penězích, ale o celkové situaci v policii. A víte, ono nejde někdy o počty, ale zejména o to, kdo odchází a co to je za člověka. A to mi potvrdí každý, kdo pracuje v nějaké vedoucí funkci. Auto a počítač koupíte, dobrého člověka ne. A tím by se měl řídit každý funkcionář,“ řekl v jednom z rozhovorů. Na otázky, co bude dál, zatím Šlachta nedokáže odpovědět určitě: „Protože sám nejsem rozhodnutý, co bude. Říct to tři dny po tom, co jsem ukončil po 29 letech službu, prostě neumím. Samozřejmě o něčem přemýšlím. Ale říct to teď novinářům, tak to můžu rovnou zabalit.“ Jisté je zatím jediné – v současnosti dokončuje s Josefem Klímou knihu o svém dosavadním profesním i osobním životě. Zároveň se mluví o tom, že by se angažoval v politice, což ovšem zatím Robert Šlachta oficiálně nepotvrdil.


A pak tu máme jednu skvělou výzvu s odměnou pro diváky Show Jana Krause – blíží se Valentýn, svátek zamilovaných, a my pro vás máme návrh. Posílejte nám a sdílejte na své sociální sítě do 7. února fotky svých polibků s hashtagy: #kissforKraus #polibekroku #ValentynKraus #valentyn2020! Tři nejlepší dvojice vybereme a pozveme na natáčení Show Jana Krause. Líbejte se, těšíme se na vás.


Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 5. února ve 21.35 hod. na Primě. Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každou středu večer na Primě.


Filip Budák, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima, 3. 3. 2020


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
05.02.2020 • Skupina Markíza bola aj v januári 2020 jasným trhovým lídrom
04.02.2020 • Noviny TV JOJ v nedeľu prekonali svoj vlaňajší rekord, V siedmom nebi úspešne odštartovalo novú sezónu
02.02.2020 • Rekordne sledovaná Svadba na prvý pohľad porazila konkurenčný seriál
01.02.2020 • Nový život je už mesiac obľúbeným seriálom slovenských divákov
31.01.2020 • TV Markíza: Hosťami Na telo budú Juraj Blanár a Boris Kollár
30.01.2020 • Může elitní žoldák začít nový život? Ukáže nový film Jana Hřebejka na ČT1

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist