On line na satCentrum: Marek Kindernay - Galaxie sport
Autor: Redakce , e-mail: redakce@satCentrum.com Přidané: 04.06.2008
SatCentrum pokračuje v úspěšném způsobu komunikace se čtenáři webu satCentrum - pravidelně si zve do „horkého křesla“ u počítače zajímavé osoby, které on line odpovídají na dotazy. Položených buď během níže uvedených dvou hodin, kdy je tento chat „live“ anebo které napíšete dopředu jako svou reakci pod tímto textem. Zde pak budou všechny otázky a odpovědi uloženy k pozdějšímu prohlížení a archivované.


Dnes počtvrté máte možnost položit svůj dotaz v on line chatu na satCentrum. Odpovídat vám bude člověk, který se podílí od samého počátku vysílání české tematické stanice Galaxie sport na jejím úspěchu a po přestěhování z Hradce Králové na pražský Barrandov ji bude měnit na Nova sport - programový ředitel Marek Kindernay.


On line chat: středa 4. 6. 2008, 13 – 15 hod.

Tato diskuse je moderovaná a je určená pro všechny čtenáře – není nutné se do ní dopředu registrovat. Samozřejmě již zaregistrovaní uživatelé diskuse na satCentrum mají i nadále k dispozici (po přihlášení se) svůj vlastní nick.


Dnes se můžete Marka Kindernaye zeptat na cokoliv k vysílání populárního tematického kanálu Galaxie sport, k programové skladbě, přenosům sportovních podniků, komentátorům nebo ke studiu v nových prostorách v News centru TV Nova na pražském Barrandově. Zeptat se můžete i na technické otázky a také položit dotazy k vysílání ve formátu 16:9 či ve vysokém rozlišení (HD), k dostupnosti v domácích platformách i na přístupových kartách pro individuální satelitní příjem.


Přejeme všem diskutujícím i Marku Kindernayovi hodně zajímavých dotazů.


Redakce satCentrum, 22. 5. 2008, 11:00 hod.
Navštivte i předchozí chaty na satCentrum:

- Jiří Hojgr - SPORT 5

- Michal Šíma - Eurosport CZ

- Jaromír Glisník - TRADE and TECHNOLOGY

Doplněno 4. 6. 2008:

Před patnácti minutami byl zodpovězen poslední dotaz na dnešního hosta v „horkém křesle“ u počítače on line chatu - ředitele oblíbeného tematického kanálu Galaxie sport - Marka Kindernaye.

Za redakci satCentrum děkujeme jemu ale i také vám všem, kteří jste poslali své dotazy, pokud budete mít nějaké další, můžete je zaslat do redakce nebo přímo do studia Galaxie sport na mail galaxie-sport@galaxie-sport.cz.

Děkujeme za přízeň a budeme se těšit na příští on line chat, který bude věnovaný nejstarší a nejpopulárnější domácí hudební stanici - Óčku!


Redakce satCentrum, 4. 6. 2008, 15:15 hod. 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/2802/on-line-na-satcentrum-marek-kindernay-galaxie-sport/