Programové novinky O2 TV Sport: Unikátní dokument o Slavii, speciály Ligy mistrů nebo cvičení s Veronikou
Autor: O2 TV , e-mail: info@o2.cz Přidané: 08.04.2020
Stanice O2 TV Sport zařazuje do svého programu hned několik novinek, které zpříjemní divákům čas v době koronavirové. Každé pondělí od 21.00 hodin bude mít premiéru sedmidílný dokument s názvem Made in Eden, který unikátní formou připomene nezapomenutelnou cestu Slavie Praha ve fotbalové Lize mistrů UEFA. V úterý a ve středu pak přijde na řadu speciál Liga mistrů Exclusive, jenž nabídne záznamy největších zápasů z historie nejprestižnější klubové soutěže. Chybět nebudou ani studia a atraktivní hosté. Poslední novinkou z vlastní tvorby je cvičení s Veronikou Šindelářovou, několikanásobnou mistryní světa v aerobiku.


Stanice O2 TV Sport se rozhodla operativně zareagovat na mimořádnou situaci a vyrobila několik nových formátů, které v nadcházejícím období rozšíří programový plán.

Původní dokumentární série Made in Eden nabídne pohled stanice O2 TV Sport na nezapomenutelný podzim v podání pražské Slavie. "Fanoušci se mohou těšit na nové příběhy, emoce, exkluzivní rozhovory, atraktivní sestřihy a dostanou možnost nahlédnout do zákulisí Ligy mistrů UEFA. Zpracovali jsme desítky hodin materiálů, abychom v každém díle v třiceti minutách zmapovali všechny klíčové události," uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport, k dokumentu Made in Eden, jenž má premiéru každé pondělí od 21.00 na kanálech O2 TV Sport a O2 TV Fotbal.

Režie a scénáře dokumentu Made in Eden se ujali Martin Kubičík a David Sobišek. Na dramaturgické stránce se podílel Vladimír Grebennikov.


Další novinkou z vlastní tvorby stanice O2 TV Sport je speciál Liga mistrů Exclusive. V úterý a ve středu od 21.00 se diváci mohou těšit na záznamy slavných zápasů z historie UEFA Champions League. Každý večer bude doprovázený moderátorem Petrem Svěceným a atraktivními hosty. Hned v úterý si fanoušci mohou připomenout pamatný duel mezi Spartou a Realem Madrid z roku 2001, ve středu je pak v plánu legendární finále mezi Liverpoolem a AC Milán z roku 2005.


Kanál O2 TV Sport si také každý všední den připravil ve dvou časových slotech nový pořad zaměřený na cvičení. Natáčíme cvičení s Veronikou Šindelářovou, několikanásobnou mistryní světa v aerobiku. Cílem je trochu rozhýbat lidi zavřené doma, ukázat jim, že pohybem se dá zlepšit nejen kondice, ale i nálada, doplňuje Marek Kindernay z O2 TV Sport.


Nové pořady v programu stanic O2 TV Sport a O2 TV Fotbal:

Pondělí - 21:00 hod. Made In Eden: Dokumentární série o památném podzimu Slavie v Lize mistrů

Úterý - 21:00 hod. Liga mistrů Exclusive: Velký zápas historie Ligy mistrů včetně doprovodného programu

Středa - 21:00 hod. Liga mistrů Exclusive: Velký zápas historie Ligy mistrů včetně doprovodného programu

Každý všední den - 2x denně - Cvičíme s Veronikou: Zacvičte si doma s trenérkou Veronikou Šindelářovou

Každý všední den - 20:00 hod. TIKI-TAKA: Reprízy fotbalové talk show mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy


O O2 TV

Počet zákazníků některého z tarifů služby O2 TV, která funguje na pevné lince od O2 i na internetovém připojení od jakéhokoliv poskytovatele, dosáhl k 31. prosinci 2019 celkem 443 tisíc. Za rostoucím zájmem o digitální televizi stojí především její unikátní funkce, jako jsou výběr ze souběžně hraných zápasů, výběr úhlů kamer nebo možnost sledovat kompletní televizní nabídku až sedm dní zpětně.


David Solnař, Tiskový mluvčí O2 TV Sport

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/28030/programove-novinky-o2-tv-sport-unikatni-dokument-o-slavii-specialy-ligy-mistru-nebo-cviceni-s-veronikou/