Přeladění programu Fightbox v platformě Skylink
Autor: M7/Skylink/Weber Shandwick , e-mail: skylink@skylink.cz Přidané: 10.04.2020
Od 7. 4. 2020 vysílá tematický program Fightbox s novými technickými parametry (viz níže). Pro většinu zákazníků Skylinku to nepředstavuje žádnou komplikaci. Jejich certifikovaný přijímač (Skylink READY) totiž vysílací parametry aktualizuje automaticky, a to díky funkci automatického ladění a uspořádání programů (FastScan).


Program budou mít stále na stejné pozici 109, ale automaticky již s novými parametry. Manuálně si budou muset program naladit jen ti zákazníci Skylinku, kteří pro příjem programů Skylink používají stále necertifikované přijímací zařízení bez funkce FastScan. Naladění doporučujeme provést co nejdříve, nejlépe však do 17. 4., kdy by mělo být souběžné vysílání s původními parametry ukončeno.

Při ladění postupujte podle návodu k obsluze vašeho satelitního přijímače nebo televizoru a použijte níže uvedené nové technické parametry. Nemáte-li návod k s obsluze, podívejte se na návody pro naladění nejběžnějších satelitních přijímačů, případně na orientační návod pro naladění. Pokud se vám naladění nezdařilo anebo si na něj netroufáte, kontaktujte prosím odborného technika.


Nové technické parametry pro naladění programu Fightbox:

Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 11 739 MHz
Polarizace: Vertikální
FEC: 2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF


PR M7 Group S.A., Marek Němec, Head of Client Services, Weber Shandwick, 9. 4. 2020

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/28036/preladeni-programu-fightbox-v-platforme-skylink/