Program Discovery HD ve volném vysílání Telly
Autor: Telly , e-mail: info@telly.cz Přidané: 09.06.2020
Všichni zákazníci Telly mohou až do konce června 2020 volně sledovat prémiový dokumentární kanál Discovery HD, který je jinak součástí vyšších programových balíčků Telly Střední a Telly Velký. Zároveň s volným vysíláním Discovery startuje na Facebooku Telly společná soutěž o zajímavé ceny.


„Discovery HD se řadí k divácky nejoblíbenějším prémiovým dokumentárním programům Telly. Proto jsme se rozhodli jej do konce června zpřístupnit všem divákům Telly, kteří program ve své nabídce standardně nemají. Věřím, že půjde o velice příjemnou ochutnávku,“ uvedl Jan Schöppel, marketingový manažer Telly.

Discovery patří k největším dokumentárním programům na světě. Specializuje se na dokumentární pořady věnované vědě, technice, přírodě a historii. Vysílá 24 hodin denně. V červnu mají na stanici Discovery HD premiéru dva atraktivní dokumenty - Boj o velryby: Příběh kapitána Watsona a dokument speciálně věnovaný Space X a nedávnému letu astronautů na vesmírnou stanici. Dál poběží oblíbené pořady z dobrodružné dokumentární série Výprava do neznáma, která divákům nabízí odpovědi na nevyřešené záhady. Na programu jsou i další díly Zlaté horečky či dokumentární řada Zničená minulost s úžasnými počítačovými animacemi a nejnovějšími archeologickými výzkumy o slavných starověkých budovách světa.

Noví zákazníci, kteří by chtěli mít ve své nabídce kanál Discovery HD a další prémiové stanice z nabídky Telly, mohou využít aktuální slevovou akci „Kanály, o které nechcete přijít“. Při pořízení balíčků Telly Střední nebo Telly Velký získají slevu 30 % garantovanou na 2 roky.


Facebooková soutěž o ceny s Discovery

Zároveň s volným vysílání kanálu Discovery HD startuje na Facebooku Telly soutěž, do které ceny věnovala společnost Discovery Channel. „Výherci se mohou těšit na balíčky předmětů ze série „Zero Waste“, které udělají radost úplně každému,“ upřesnil Jan Schöppel.


O Telly

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a na stanici Premier Sport HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu nebo tenisové turnaje ATP. Telly je také poskytovatelem pevného internetového připojení. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP, a všechny daně, včetně daně z příjmu, společnost odvádí v ČR.


Jan Schöppel, marketingový manažer Telly
Miroslav Novák, LAMA ENERGY GROUP, 8. 6. 2020


 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/28189/program-discovery-hd-ve-volnem-vysilani-telly/