Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 14:13:06   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Softwarové novinky | Články
 

Program Discovery HD ve volném vysílání Telly

  Autor: Telly , e-mail: info@telly.cz Přidané: 09.06.2020


Všichni zákazníci Telly mohou až do konce června 2020 volně sledovat prémiový dokumentární kanál Discovery HD, který je jinak součástí vyšších programových balíčků Telly Střední a Telly Velký. Zároveň s volným vysíláním Discovery startuje na Facebooku Telly společná soutěž o zajímavé ceny.


„Discovery HD se řadí k divácky nejoblíbenějším prémiovým dokumentárním programům Telly. Proto jsme se rozhodli jej do konce června zpřístupnit všem divákům Telly, kteří program ve své nabídce standardně nemají. Věřím, že půjde o velice příjemnou ochutnávku,“ uvedl Jan Schöppel, marketingový manažer Telly.

Discovery patří k největším dokumentárním programům na světě. Specializuje se na dokumentární pořady věnované vědě, technice, přírodě a historii. Vysílá 24 hodin denně. V červnu mají na stanici Discovery HD premiéru dva atraktivní dokumenty - Boj o velryby: Příběh kapitána Watsona a dokument speciálně věnovaný Space X a nedávnému letu astronautů na vesmírnou stanici. Dál poběží oblíbené pořady z dobrodružné dokumentární série Výprava do neznáma, která divákům nabízí odpovědi na nevyřešené záhady. Na programu jsou i další díly Zlaté horečky či dokumentární řada Zničená minulost s úžasnými počítačovými animacemi a nejnovějšími archeologickými výzkumy o slavných starověkých budovách světa.

Noví zákazníci, kteří by chtěli mít ve své nabídce kanál Discovery HD a další prémiové stanice z nabídky Telly, mohou využít aktuální slevovou akci „Kanály, o které nechcete přijít“. Při pořízení balíčků Telly Střední nebo Telly Velký získají slevu 30 % garantovanou na 2 roky.


Facebooková soutěž o ceny s Discovery

Zároveň s volným vysílání kanálu Discovery HD startuje na Facebooku Telly soutěž, do které ceny věnovala společnost Discovery Channel. „Výherci se mohou těšit na balíčky předmětů ze série „Zero Waste“, které udělají radost úplně každému,“ upřesnil Jan Schöppel.


O Telly

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a na stanici Premier Sport HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu nebo tenisové turnaje ATP. Telly je také poskytovatelem pevného internetového připojení. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP, a všechny daně, včetně daně z příjmu, společnost odvádí v ČR.


Jan Schöppel, marketingový manažer Telly
Miroslav Novák, LAMA ENERGY GROUP, 8. 6. 2020  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
05.06.2020 • Telly aktualizovala aplikaci pro Apple TV
02.06.2020 • Volně vysílané programy V platformě Skylink v měsíci červnu
04.05.2020 • Skylink: volně vysílané programy v měsíci květnu
31.03.2020 • Volné vysílání programů freeSAT pro rozptýlení a lepší náladu
31.03.2020 • Volné vysílání programů Skylink pro rozptýlení a lepší náladu
16.03.2020 • Zábava během povinných prázdnin – volné vysílání dětských programů v platformě freeSAT

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist