Anglická Premier League se vrací. Sledujte na Telly TV
Autor: Telly , e-mail: info@telly.cz Přidané: 17.06.2020
Obnovený ročník Premier League, přerušený před třemi měsíci, začne ve středu 17. června dohrávkou 29. kola zápasy Aston Villa - Sheffield United a Manchester City - Arsenal. Poté, od pátku 19. června do pondělí 22. června, je na programu kompletní 30. kolo. Všechna utkání vysílá Telly na sportovní stanici Premier Sport. Ke sledování přímých přenosů lze využít měsíční předplatné stejně jako krátkodobé balíčky se sportovními programy v nabídce Telly.


Premier League počítá s tím, že celou soutěž dohraje do 26. července a zbývajících 92 zápasů vměstná do 40 dnů. Po úvodních zápasech tak liga nabere zběsilé tempo. O držiteli anglického titulu je v podstatě rozhodnuto. Devět kol před koncem vede tabulku letos suverénní Liverpool s náskokem 25 bodů, který k zisku titulu potřebuje pouhá dvě vítězství, případně jedno, pokud Manchester City prohraje jeden zápas. Velkým tahákem pro českého fanouška budou kromě soubojů TOP týmů i vývoj situace kolem Tomáše Součka v dresu West Hamu a Matěje Vydry v dresu Burnley.


Nejbližší program přímých přenosů z Premier League na Telly

Datum zápas Kanál a čas

17. června Aston Villa – Sheffield United Premier Sport HD v 18:55
17. června Manchester City - Arsenal Premier Sport HD v 21:10
19. června Norwich - Southampton Premier Sport HD v 18:55
19. června Tottenham – Manchester United Premier Sport HD v 21:10
20. června Watford - Leicester Premier Sport HD v 13:25
20. června Brighton - Arsenal Premier Sport HD v 15:55
20. června West Ham - Wolverhampton Premier Sport HD v 18:25
20. června Bournemouth – Crystal Palace Premier Sport HD v 20:40
21. června Newcastle – Sheffield United Premier Sport HD v 14:55
21. června Aston Villa - Chelsea Premier Sport HD v 17:10
21. června Everton - Liverpool Premier Sport HD v 19:55
22. června Manchester United - Burnley Premier Sport HD v 20:55


Z velkých evropských soutěží už byla v polovině května znovu rozehrána německá Bundesliga. Před týdnem se začala hrát LaLiga ve Španělsku. Tento týden se rozbíhá anglická Premier League, kterou Telly vysílá na stanici Premier Sport. A o víkendu se po tříměsíční přestávce přidají i první zápasy italské Serie A na programu DIGI Sport 1 HD. Na konci června dojde na pokračování anglického poháru FA Cup. Všechny soutěže vysílá internetová a satelitní Telly.


Jak sledovat zápasy na Telly

Všechny stanice DIGI Sport a Premier Sport jsou samozřejmě k dispozici zákazníkům Telly, kteří mají programový balíček Velký, případně balíček Sport. Zákazníci s balíčkem Střední mají k dispozici všech sedm programů DIGI Sport a s balíčkem Malý mají v nabídce program DIGI Sport 2 HD.

Sportovní fanoušci, kteří se chtějí na fotbal dívat a nejsou zákazníky Telly, si mohou na víkend pořídit některý z denních balíčků Sport, s kterými dostanou kompletní sportovní nabídku Telly včetně Premier Sport a všech Digisportů.
 
SPORT na 1 den SPORT na 3 dny SPORT na 7 dní
80 Kč 100 Kč 150 Kč


Denní balíčky lze objednat jednoduše online přes portál moje.telly.cz, jsou dostupné okamžitě a pouze přes Telly aplikace (Samsung Smart TV, Android TV, chytré telefony nebo počítač).


O Telly

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a na stanici Premier Sport HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu nebo tenisové turnaje ATP. Telly je také poskytovatelem pevného internetového připojení. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP, a všechny daně, včetně daně z příjmu, společnost odvádí v ČR.


Jan Schöppel, marketingový manažer Telly
Miroslav Novák, LAMA ENERGY GROUP, 16. 6. 2020


 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/28212/anglicka-premier-league-se-vraci-sledujte-na-telly-tv/