Mistrovské pečení na TV Paprika
Autor: PR.Konektor CZ. , e-mail: info@prkonektor.cz Přidané: 18.06.2020
Už 22. června se od 17:00 hod. můžete těšit na první díl třetí série kulinářského seriálu Mistrovské pečení, oceněného cenou BAFTA, který vysílá stanice TV Paprika. Nejen, že se vám z receptů budou sbíhat sliny, ale můžete se těšit i na rivalitu, která se bude kolo od kola mezi soutěžícími stupňovat, a dokonce se o pečení i něco přiučíte. Pořadem vás bude provázet moderátorská dvojice Sue Perkins a Mel Giedroyc.


Inspirujte se zajímavými recepty na pečení

V tomto zábavném a napínavém pořadu se hledá nejlepší cukrář amatér Velké Británie. Členové poroty – autorka kuchařských knih Mary Berry a cukrářský mistr Paul Hollywood – dávají dvanácti nadšeným adeptům cukrářského řemesla různé úlohy, jejichž splněním mohou prokázat pokaždé jinou schopnost či odbornou dovednost, a díky tomu mohou diváci pochopit, že v pozadí cukrářského umění se skrývá složitá věda plná výzev. Soutěžící, zatímco se potýkají s nejobtížnějšími zkouškami, dělají vše pro to, aby si svým výkonem získali přízeň porotců, vždyť se snaží postoupit do finále a každý z nich by se chtěl stát definitivním vítězem.


Jaké recepty si spolu připravíme?

Všech deset částí třetí série bude plných skvělých receptů, jejichž počet se vyšplhá až k číslu 30. Už v první části budou soutěžící v průběhu dvou hodin připravovat obrácený koláč, Upside down, na kterém musí být vidět jejich rukopis. Druhým dezertem bude pochoutka Rum baba se šlehačkou připravená za 3 hodiny, v průběhu nichž se porotci zaměří na technickou stránku dezertu a v poslední až 5hodinové disciplíně budou soutěžící péct především esteticky dokonalý dort s překvapením uvnitř tzv. Hidden design cake.

Pokud jste dostali chuť inspirovat se něčím novým v cukrářském umění, sledujte pořad Mistrovské pečení na TV Paprika už od 22. června od 17:00 hod.


Sylvie Micková, Account Executive, PR.Konektor, 17. 6. 2020

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/28219/mistrovske-peceni-na-tv-paprika/