Show Jana Krause - 30. 7. 2020
Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 26.07.2020

Herec Martin Dejdar, mistr světa v bench-pressu Radek Filipi a expertka na problematiku infekcí Hana Roháčová se představí v Show Jana Krause. Letní reprízu dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve čtvrtek 30. července ve 21.30 hod. na Primě.


Radek Filipi – mistr světa v bench-pressu a také partner zpěvačky Lucie Bílé. „Holky, ten můj chlap vyhrál. To není možný,“ křičela radostí zpěvačka Lucie Bílá na Instagramu. V tu chvíli jí volal její partner Radek Filipi z Brazílie, že se stal mistrem světa v bench-pressu, tedy ve vzpírání činky vleže. Filipi, který byl dříve fitness trenérem a řidičem primátorky Krnáčové, se do týmu Lucie Bílé dostal jako bodyguard, později se stal road manažerem a pak hlavním manažerem. Podle vlastních slov nejpopulárnější česká zpěvačka nyní prožívá nejšťastnější období kariéry, což je patrné jak z jejích sociálních sítí, tak i z koncertního vystupování a aktuální desky: Ta o mně, kde jsou „štěstí“ a „šťastná“ suverénně nejpoužívanějšími slovy. „Nedělám pro to vůbec nic, jenom jsem se zamiloval. K tomu není víc co dělat. Jezdím s ní, doprovázím ji na cestách. Mám na starosti Lucku. Musím ji chránit. Chci jí být na blízku, když je cokoli třeba,“ říká Filipi ke své práci manažera.


MUDr. Hana Roháčová – expertka na problematiku infekcí a jejich šíření, například koronaviru. Jak zastavit šíření koronaviru? „To by muselo dojít k izolacím jednotlivých států, měst nebo oblastí, kde se virus šíří, jako na východě Itálie. Ale je to složitá situace a těžko může Světová zdravotnická organizace nařídit státům, aby uzavřely hranice,“ říká k aktuální situaci primářka Infekční kliniky FN Na Bulovce Roháčová a dodává: „Samozřejmě je známo, odkud se koronavirus prvotně rozšířil, ale ten pohyb lidí a cestovatelů je velký. A vzhledem k tomu, že víc než 80 % nákaz probíhá ve formě lehké respirační infekce, to znamená infektu dýchacích cest, tak se samozřejmě mohlo stát, že některé nakažené osoby se dostaly někam nekontrolovaně. A nebyly vyšetřovány, protože k tomu nebyl důvod – to je jedna z nejpravděpodobnějších verzí.“ Jedna z našich největších expertek na problematiku infekcí a jejich šíření k nebezpečí koronaviru i zklidnění celkové situace uvádí: „Čas ukáže, ale dle mého názoru se virus zatím chová jako virus chřipky i úmrtnost je stejná, také průběh je téměř stejný. Navíc drtivá většina nákazy má lehký průběh, kdežto chřipka má skoro vždy těžký průběh. Virus se chová méně agresivně než chřipka, ale samozřejmě je to velký problém pro ty, kteří jsou oslabeni.“


Reprízovaný díl Show Jana Krause uvidíte ve čtvrtek 30. července ve 21.30 hod. na Primě. Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show na Primě.


Mgr. Filip Budák, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/28305/show-jana-krause-30-7-2020/