Restart sezon NBA a NHL na stanicích Nova Sport ve znamení nebývale vysokého počtu živých přenosů v prime-time
Autor: TV Nova , e-mail: info@novatv.cz Přidané: 29.07.2020
Sezona nejprestižnější basketbalové ligy světa NBA se na stanicích Nova Sport znovu rozběhne již v pátek 31. července 2020. O den později, 1. srpna 2020, se přidají i přímé přenosy kvalifikačních zápasů o play-off NHL, na které plynule naváže samotné play-off NHL. Stanice Nova Sport nabídnou divákům u televizních obrazovek živě nebývale vysoký počet zápasů v hlavním vysílacím čase. Z 15 zbývajících zápasů základní části NBA jich 11 odvysílají v prime-time, což je rekordní počet v 2týdenním období.


To dokládá i viceprezidentka NBA pro globální mediální distribuci Elsa Memmi: „Fanoušci v České republice a na Slovensku si budou moct užít závěr sezony NBA 2019/2020 i díky velkému počtu zápasů a živých akcí, které nabídnou stanice Nova Sport v hlavním vysílacím čase. Zájem o basketbal u diváků Nova Sport vždy byl a stejně jako oni, tak i my, jsme plní očekávání, kdo bude v říjnu korunován šampionem NBA.“

Restart sezony NBA se týká 22 týmů, přičemž každý tým nejprve odehraje 8 zbývajících zápasů základní části. První kolo play-off NBA je naplánováno na 17. srpna 2020. To vše a mnohem více diváci mohou sledovat na stanicích Nova Sport a Voyo.

Po nucené pauze vyjedou na led hokejisté NHL včetně Čechů Davida Pastrňáka, Pavla Francouze, Dominika Kubalíka, Jakuba Vrány, Petra Mrázka, Slováka Zdena Cháry a dalších. Atraktivitu samotného restartu sezony NHL 2019/2020 letos zvyšuje nejenom vysoký počet vysílaných zápasů, účast českých hokejistů, ale i výjimečný počet živých přenosů v hlavním vysílacím čase. V termínu od 1. do 9. srpna 2020 je na programu kvalifikace o play-off NHL.

Ještě před ní ale stanice Nova Sport exkluzivně nabídnou hokejovým fanouškům v České republice a na Slovensku přímé přenosy přípravných zápasů NHL. Ten první, Philadelphia Flyers vs. Pittsburgh Penguins, odvysílá stanice Nova Sport 1 a Voyo již toto úterý 28. července 2020 od 22:05 hodin.

Basketbalová a hokejová nabídka bude doplněna postřehy a informacemi zkušených komentátorů Nova Sport, pohledy do zákulisí a rozhovory se samotnými sportovci. Veškeré dění samozřejmě neunikne Sportovním novinám, sportovnímu zpravodajství NHL News či magazínu NBA Action.


TV Spoty:

Restart sezony NBA: https://bit.ly/3jOkee3
Restart sezony NHL: https://bit.ly/2P1EydZ
Play-off NHL: https://bit.ly/39AG0xp, https://bit.ly/39xIVa9, https://bit.ly/2XjJfob a https://bit.ly/2P3DG8I


Praha, 28. července 2020, Kateřina Vaňková, PR Koordinátor, TV Nova

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/28308/restart-sezon-nba-a-nhl-na-stanicich-nova-sport-ve-znameni-nebyvale-vysokeho-poctu-zivych-prenosu-v-prime-time/