Srpnové programové tipy kanálů Viasat
Autor: CHILLICOM/Viasat , e-mail: info@viasathistory.cz Přidané: 01.08.2020
Dovolte mi, abych vás seznámil se srpnovými tipy jednotlivých kanálů Viasat - History, Nature, Explore a Epic Drama. V druhé polovině prázdnin se podíváme na práci tajných služeb a také si připomeneme významné události jednotlivých dní. Přeji pohodový zbytek léta s kanály Viasat!


Na Epic Drama se rozpoutá doslova peklo. V 50. letech minulého století totiž není nejžhavějším místem studené války Washington nebo Moskva, ale Helsinky. KGB i CIA snaží ovládnout Finsko, malou severskou zemi vklíněnou mezi východní a západní mocnosti. Jak stoupá celosvětové napětí mezi mocnostmi, snaží se Pěst, operativní skupina finských tajných služeb, udržet svou zemi nezávislou a svůj tým sjednocený. Nová členka skupiny pak začne odhalovat pravdu o své minulosti a také se rychle blíží prezidentské volby ve Finsku, takže jde stále o víc v osobních i profesionálních vztazích. A Pěst brzy zjistí, že jako jediná je strážcem budoucnosti Finska.

Ve stínu tajných služeb se budeme moci schovávat od čtvrtka 27. srpna ve 21:00 hod.


Epic Drama i nadále nabízí všem milovníkům seriálů pořádnou porci napětí. Představíme ty nejlepší a nejbystřejší vyšetřovatele trestných činů a ve forenzních vědách, a budeme řešit záhady temných a pochybných motivů sériových vrahů, šéfů mafie a válečných zločinců. Případy detektiva Murdocha, Vražedné záhady slečny Fisherové, Záhady Frankie Drakeové, Detektiv Endeavour Morse, 54hodin, Agatha a podstata vraždy, Komisař Maltese: Hon na mafii, Ve spárech Garduñy, Policajt, Babylon Berlín a mnohé další. Pohodlně se usaďte, vezměte si osvěžující koktejl a zkuste si tipnou, kdo je vrahem?

Kriminální léto pokračuje i v srpnu a to každý den od 1. srpna od ranní 6:00 hod.


Viasat History vás pozve každý večer k obrazovkám, abychom společně zjistili, co se stalo právě v „tento den" kdekoliv ve světě. Historie má mnoho podob a tak každý den nabídne něco jiného z mnoha historických událostí, od světových vůdců po neznámé vojáky, od Anny Frankové po Nelsona Mandelu nebo od pádu berlínské zdi po bitvu u Stalingradu. Pojďme si společně užít kvíz ve stylu „věděli jste, že…“ Jde o historii, která by neměla být zapomenuta a měli bychom si ji připomínat.

Stalo se v tento den vysíláme od soboty 1. srpna v 18:00 hod.


Viasat Nature prostě miluje nádherné krajiny a divokou, mnohdy majestátní zvěř. Například Kanadu! Tato obrovská divoká země, která se může pochlubit nejdelším pobřežím na světě a břehy u tří oceánů, je mezi severem a jihem nejširší na světě. Bezpočty generací lidí utvářely přírodu Kanady ke svému vlastnímu účelu a pro své vlastní přežití od té doby, co se začal kilometr tlustý led tát a odkryl zemi pod ním. V průběhu času kromě lidí obsadila tyto oblasti také řada rostlin a zvířat - mamuti, losi a pižmoni severní byli na rozlehlých pláních dnešní Kanady běžně k vidění.

Divoká Kanada II. nám otevře své srdce od neděle 16. srpna ve 14:00 hod.


Na Viasat Explore se vrací výzkumník, vědec a extrémní rybář Jeremy Wade, který vyráží se svým prutem za novým dobrodružstvím. Nastal okamžik dramatických změn ve světových vodách. Jeremy si to až příliš dobře uvědomuje. V uplynulých 40 letech byl svědkem vyhynutí předních predátorů v našich řekách. Děsí ho skutečnost světa, ve kterém zmizela říční monstra. V tomto novém investigativním seriálu Jeremy vyrazí na globální dobrodružství, aby prozkoumal stav šesti nejvýznamnějších řek světa.

Mocné řeky odhalí své tajemství od soboty 15. srpna ve 20:10 hod.


Karel Kapinus, Managing Director, CHILLICOM

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/28320/srpnove-programove-tipy-kanalu-viasat/