Přichází vlna hvězdných zážitků - díky velké změně na FilmBoxu
Autor: SPI International/WS Czech , e-mail: info@spiintl.com Přidané: 19.08.2020

Za dva týdny, konkrétně v noci z 31. srpna na 1. září, nastane v nabídce populárních filmových stanic FilmBox hvězdná změna. Název i logo programu FilmBox Plus se změní na FilmBox Stars s ještě větší nadílkou zvučných jmen stříbrného plátna.


Uběhlo jen pár měsíců od spuštění nového grafického balíčku na programu FilmBox a mediální společnost SPI International má další novinku pro diváky v České republice a na Slovensku. Stanice FilmBox Plus dostane nový název a logo. Už od prvního září ji tak diváci budou moci nacházet pod názvem FilmBox Stars.

Označení Stars, což v češtině znamená hvězdy, hovoří jasnou řečí – obnovená stanice přinese divákům ještě více televizní zábavy díky větší porci filmových kousků s hvězdným obsazením.

„V SPI/FilmBox se vždy snažíme přinášet inovativní produkty s využitím moderních trendů a služeb, které uspokojí současné divácké potřeby. Tato komplexní transformace odráží náš závazek přinést divákům kvalitní zábavu, nejpopulárnější filmy, oblíbené seriály a hollywoodské trháky obsazené světově známými tvářemi,“ říká CEO SPI International Berk Uziyel.

FilmBox Plus je momentálně bezednou zásobárnou důsledně vybraných kousků oblíbených žánrů, jako je drama, krimi či thriller, zábavu ale přináší i na obrazovky fanoušků komedie, rodinných filmů a televizních seriálů.


O SPI International

SPI International je globální mediální společnost provozující 42 televizních kanálů na šesti kontinentech. FilmBox je její vlajkovou lodí. SPI je jedním z největších agregátorů nativního obsahu v Ultra HD kvalitě na světě. Ve spolupráci s více než 700 operátory na celém světě využívá SPI nejmodernější technologie, které poskytují 65 milionům předplatitelů přístup k SPI lineárnímu obsahu a on-demand obsahu včetně živého streamování UHD programů a FilmBox kanálů na jakémkoli zařízení připojeném k internetu prostřednictvím velkých globálních poskytovatelů streamingových služeb, jako i místních poskytovatelů OTT. SPI nejnověji přidala do svého portfolia Film1 – prémiovou filmovou službu v Holandsku včetně čtyř filmových stanic a digitálních služeb. Více než 25 let je SPI International předním distributorem divadelních filmů a televizních programů na mezinárodním trhu. Pevné spojenectví SPI s hlavními dodavateli licencí poskytují nepřekonatelný a lehko rozpoznatelný obsah s vysokou poptávkou. Internet: www.spiintl.com.


Ing. Kateřina Nahodilová, Senior Account Executive, WS Czech, 18. 8. 2020

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/28358/prichazi-vlna-hvezdnych-zazitku-diky-velke-zmene-na-filmboxu/