Travel Channel spouští 13. 6. 2008 české webové stránky
Autor: Travel Channel ČR a SR/Redakce , e-mail: zvireci.martina@channels.cz Přidané: 12.06.2008

Travel Channel spouští zítra, v pátek 13. 6. 2008 české webové stránky, které najdete na adrese www.travelchanneltv.cz. Návštěvníci tak získají přístup k informacím o nových pořadech a seriálech, náhled do TV programu a mohou se účastnit soutěží.


Grazyna Gray, ředitelka pro regionální prodej a marketing společnosti Travel Channel při té příležitosti uvedla: “Je to pro Travel Channel velmi důležitý krok v rozvoji a další vazba na český trh.”

Oblíbený tematický kanál Travel Channel byl uveden na trh v r. 1994, v současné době vysílá v 15-ti jazycích ve 117 zemích Evropy, Středního Východu a Afriky.

Na český trh vstoupil v listopadu 2006 a s odhodláním se pustil do rozšíření lokalizace své programové edice. Travel Channel vysílá 24 hodin denně a v současné době je více než 90% programové nabídky lokalizováno.

Travel channel je zábavný, informativní a inspirativní tematický kanál. Nabízí unikátní, objektivní a přehledný pohled na cestování a zkušenosti cestovatelů. Program zavede diváky do jakéhokoliv kouta naší planety, za nekonečným dobrodružstvím, kulinářským uměním, za eko-zeleným cestováním, a na exkluzivní a luxusní místa. Ke kmenovým seriálům patří Globetrekker, Žíznivý cestovatel, Nezapomeňte svůj pas, Cestování za vínem a Cestování 2008.

Stanici Travel Channel vyrábí Travel Channel International Limited, nezávislá společnost, také provozuje Travel Channel Video On Demand, Travel Channel Productions a Thomson TV.

V české republice a ve Slovenské republice tento kanál zastupuje Travel Channel ČR a SR, Jílové u Prahy, Tel/fax: +420 222 733 679.

Úplné měsíční programové přehledy včetně tipů na nejzajímavější pořady - Highlights, si můžete stáhnout v PDF formátu na tomto serveru v sekci TV download.


Martina Zvířecí, Travel Channel ČR a SR, a redakce satCentrum, 12. 6. 2008

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/2836/travel-channel-spousti-13-6-2008-ceske-webove-stranky/