SPI International pokračuje v aktualizaci grafiky svých programů – tentokrát na FilmBox Premium
Autor: SPI International/WS Czech , e-mail: info@spiintl.com Přidané: 20.08.2020

SPI International pokračuje v omlazování audiovizuálního hávu svých programů. Od tohoto měsíce aktualizovala společnost grafický balík pro svůj program FilmBox Premium na všech územích, kde je program k dispozici.


SPI / FilmBox nedávno prezentoval novou vizuální podobu programu FilmBox, kterou představil v dubnu pilotním spuštěním v České republice a na Slovensku. Další státy následovaly v červenci. Nyní představuje společnost nový grafický balík i pro svůj prémiový filmový kanál FilmBox Premium, a to najednou ve všech státech, kde je kanál k dispozici.

„S potěšením oznamujeme, že v souladu s naším cílem poskytovat našim klientům dokonalý zážitek ze zábavy, využívají od srpna naše kanály FilmBox Premium nový, modernější grafický vzhled,“ řekl Haymi Behar, marketingový ředitel společnosti SPI International. „Tento přechod odráží náš závazek poskytovat služby a produkty nejvyšší kvality. Cílem nové grafické podoby programu je zlepšit uživatelskou zkušenost spojením známých a praktických prvků,“ dodává Behar.

FilmBox Premium je vlajkovou lodí mezi prémiovými kanály SPI / FilmBox a vysílá nejžhavější trháky, oceněné světové filmy a slavné hollywoodské kousky s nejoblíbenějšími hvězdami. Kanál má v současnosti téměř 5 milionů předplatitelů na celém světě, v mnoha zemích nacházejících se ve střední a východní Evropě díky novým dohodám pokračuje růst jeho vlivu v globálním měřítku.


O SPI International

SPI International je globální mediální společnost provozující 42 televizních kanálů na šesti kontinentech. FilmBox je její vlajkovou lodí. SPI je jedním z největších agregátorů nativního obsahu v Ultra HD kvalitě na světě. Ve spolupráci s více než 700 operátory na celém světě využívá SPI nejmodernější technologie, které poskytují 65 milionům předplatitelů přístup k SPI lineárnímu obsahu a on-demand obsahu včetně živého streamování UHD programů a FilmBox kanálů na jakémkoli zařízení připojeném k internetu prostřednictvím velkých globálních poskytovatelů streamingových služeb, jako i místních poskytovatelů OTT. SPI nejnověji přidala do svého portfolia Film1 – prémiovou filmovou službu v Holandsku včetně čtyř filmových stanic a digitálních služeb. Více než 25 let je SPI International předním distributorem divadelních filmů a televizních programů na mezinárodním trhu. Pevné spojenectví SPI s hlavními dodavateli licencí poskytují nepřekonatelný a lehko rozpoznatelný obsah s vysokou poptávkou.


Ing. Kateřina Nahodilová, Senior Account Executive, WS Czech, 19. 8. 2020

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/28362/spi-international-pokracuje-v-aktualizaci-grafiky-svych-programu-tentokrat-na-filmbox-premium/