Nová sezóna KHL se řítí na Sport1 a Sport2 i s Čechy a Slováky v akci
Autor: AMC/PR.Konektor CZ , e-mail: info@prkonektor.cz Přidané: 03.09.2020

Jako první z významných soutěží na evropském území otevírá své brány Kontinentální hokejová liga. Těšit se můžeme špičkové souboje elitních týmů v čele s Petrohradem, Omskem či Kazaní. Na hvězdy světové úrovně i přední české a slovenské reprezentanty.


Jiří Sekáč, Dmitrij Jaškin, Jakub Kovář či Július Hudáček se již zařadili mezi nejlepší hráče ligy a jména jako Datsyuk či Shipachyov není třeba představovat. Třináctá sezóna KHL startuje. Bude zajímavá, i když trochu jiná. Ligu čekají bezpečnostní opatření, divácká omezení a celá řada organizačních změn. Hokej ale zůstane hokejem a ten v KHL patří mezi nejlepší na světě.

Na stanicích Sport1 a Sport2 se mohou diváci těšit na pravidelné přímé přenosy po celou sezónu 2020/2021.


Plán přenosů na nadcházející měsíc:

9. 9., 18:30 hod. ... Spartak Moskva – Ufa /Sport1
11. 9., 18:30 hod. .. SKA Petrohrad – Lokomotiv Jaroslavl /Sport1
17. 9., 18:30 hod. .. Spartak Moskva – SKA Petrohrad /Sport2
21. 9., 18:30 hod. .. CSKA Moskva – Jokerit Helsinki /Sport1
28. 9., 18:30 hod. .. Dynamo Moskva – Spartak Moskva /Sport1
1. 10., 18:30 hod. .. Dynamo Moskva – Traktor Čeljabinsk /Sport1


O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International – Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společnostní na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic soustřeďujících se na Střední a Východní Evropu. Současné AMCNI – Central and Northern Europe portfolio nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, SportM, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky, jazykové verze a trhy. Je dostupný v celé řadě platforem včetně HD služeb na vyžádání a verze pro mobilní telefony.

AMC Networks International (AMCNI) je globální divizí AMC Networks a dodavatelem uznávaných zábavních pořadů pro předplatitele ve více než 140 zemích a územích v Africe, Asii, Evropě a Latinské Americe. AMCNI zahrnuje jak globální značky SundanceTV a MGM Channel, tak populární kanály s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací najdete na www.amcnetworks.com/amcni


Barbora Hrubá, Account Manager, PR.Konektor, 2. 9. 2020

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/28401/nova-sezona-khl-se-riti-na-sport1-a-sport2-i-s-cechy-a-slovaky-v-akci/