Nový seriál VLAST bude mít premiéru na HBO a HBO GO v neděli 27. září
Autor: HBO Europe , e-mail: info@hbo.com Přidané: 09.09.2020

Dvě rodiny rozdělené násilím a politikou. Nový seriál Vlast z produkce HBO Europe vypráví příběh ze španělského Baskicka. Silné drama zajímavě zpracovává moderní evropskou historii.


Dvě baskické rodiny zasáhl násilný konflikt vyvolaný Španělskou národní stranou a teroristy organizace ETA. Život Bittori a její rodiny se obrátí vzhůru nohama, když ETA zavraždí jejího manžela Txata. Skončí tak i přátelství s nejlepší kamarádkou Miren, jejíž syn je jedním z členů teroristické organizace. Obě rodiny musejí čelit nejen zármutku, ale rovněž morálním paradoxům. Dokážou si během více než tří desítek roků, které budeme na obrazovce sledovat, odpustit a najít cestu z kruhu násilí a nenávisti?

Seriál vznikl na motivy stejnojmenného bestselleru Fernanda Aramburua, který loni vyšel i česky, v nakladatelství Akropolis. Režie se ujali Felix Viscarret a Óscar Pedraza. Producenty za HBO Europe jsou Miguel Salvat, Steve Matthews a Antony Root. Vlast je produkována společností Alea Media za HBO Europe ve spolupráci s HBO Latin America.

V Evropě bude seriál dostupný od 27. září díky HBO Europe ve 21 teritoriích. V Latinské Americe ji bude HBO vysílat ve více než 40 zemích a rovněž bude od 27. září dostupná na HBO GO. Ve Spojených státech bude série od 27. září k dispozici na HBO a na HBO Max a od 30. září na HBO Latino.


TRAILER je zde: https://www.dropbox.com/sh/iencfjqc03g8yxu/AAAbMnqJOzTH8CPgmlxWQJMla?dl=0&lst=&preview=PATRIA_EDUCATIONAL_TRL_169_CZ.mp4

Oficiální stránka HBO: www.hbogo.cz, Facebook: HBO CZSK,
Twitter: HBO_CZSK, youtube: HBO CZSK, Instagram: HBO_CZSK


Pavla Brožková, PR HBO Europe, 8. 9. 2020

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/28422/novy-serial-vlast-bude-mit-premieru-na-hbo-a-hbo-go-v-nedeli-27-zari/