24 hodin Le Mans na Eurosportu je součástí domova
Autor: Media:list/Eurosport CZ , e-mail: info@media-list.cz Přidané: 19.09.2020
24 hodin Le Mans je každoročně největší motoristickou událostí Eurosportu. Není divu. Vždyť pokud je nějaký historický sportovní závod považován za legendární, je to 24 hodin Le Mans. Ve stejném počtu jako závodní posádky – ve třech – vlétne do závodu i trojice motoristických komentátorů Eurosportu Zdeněk Míka, Martin Straka a Jiří Šlégl.


Eurosport bude tradičně vysílat kompletních 24 hodin Le Mans o víkendu 19. a 20. září.


Vysílání Eurosportu - sobota 19. 9. 2020:

Eurosport 1 - 10:30 hod. Warm Up

Eurosport 1 - 11:00 hod. Road to Le Mans

Eurosport 1 - 13:30 hod. Úvod

Eurosport 1 - 14:15 hod. 24h Le Mans


Bude to jiná čtyřiadvacetihodinovka Le Mans než v minulých letech. Především bez diváků a se spoustou zdravotních a bezpečnostních omezení. Ta se týkají i české redakce Eurosportu, což znamená, že letos neuslyšíme společně s trojicí komentátorů řadu zajímavých hostů jako tomu bývá v „normálních“ letech. Komentátor Martin Straka býval každoročně hostem v Le Mans, kde se seznamoval s aktuálním děním jen pár dní před startem a nasával úžasnou atmosféru. Letos to s předzávodní návštěvou v Le Mans nevyšlo. Přes všechny komplikace – bude to 24 hodin Le Mans!

24 hodin Le Mans žije nejen živým přenosem v kabině Eurosportu, ale také na speciální facebookové události české redakce Eurosportu, kde jsou fanoušci s komentátory celých 24 hodin v kontaktu. A bývá to kontakt emotivní, zábavný a hodně přátelský, jako by komentátoři byli na 24 hodin součástí domovů všech diváků. Ze závodu se tak stává doslova motoristická komunita. Diváci posílají fotografie, jak sledují legendární podnik, píší emaily komentátorům, 24 hodin žije životem, jaký jiné sportovní přenosy neznají. I v tom je to jedinečný závod. Na Eurosportu se stává součástí domova.

Důležité upozornění na závěr: Start závodu je letos mimořádně již ve 14:30 hod.!


Vít Rosenbaum, Marketing & PR, Media:List CZ a Eurosport CZ; foto: Getty Images

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/28453/24-hodin-le-mans-na-eurosportu-je-soucasti-domova/