TV Markíza: Na telo s B. Kollárom a P. Pellegrinim
Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 25.09.2020


Hosťami moderátora Michala Kovačiča v novom vydaní relácie Na telo budú predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) a expremiér Peter Pellegrini (Hlas-SD).


S oboma politikmi sa pozrieme na aktuálne kauzy, ako je vlna zatýkania, ktorú rozbehla v uplynulých týždňoch NAKA, či ako je to s investíciami premiérovej manželky do spoločnosti Arca. A rozoberieme aj stretnutie Borisa Kollára so spolumajiteľom finančnej skupiny Penta Jaroslavom Haščákom.

Pýtať sa budeme aj na to, či už koalícia vie, ako naloží s návrhom zákona časti poslancov OĽaNO, ktorým sa majú meniť pravidlá na interrupcie.

Venovať sa budeme tiež prvým možným kandidátom na nového generálneho prokurátora. A témou relácie budú aj pripravované ekonomické opatrenia vlády v súvislosti s koronakrízou či samotný boj s druhou vlnou pandémie.

V exkluzívnom prieskume pre TV Markíza sa agentúra FOCUS pýtala na dôveryhodnosť politických lídrov.

Zvučka Na telo sa aj túto nedeľu, 27. septembra 2020, ozve v tradičnom vysielacom čase o 13:00 hod. na obrazovkách TV Markíza.

Zaujímavý politický duel sa opäť odohral aj v aktuálnom Na telo PLUS. Na portáli TVnoviny.sk si môžu diváci pozrieť súboj “mladých politických pušiek”- poslanca Andreja Stančíka (OĽaNO) a podpredsedu Smeru-SD Erika Kaliňáka.

TV upútavka na nedeľné Na telo: https://youtu.be/ZNzzNymPs1w


Lukáš Kočišek, PR manažér, MARKÍZA - SLOVAKIA, 25. 9. 2020

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/28469/tv-markiza-na-telo-s-b-kollarom-a-p-pellegrinim/