Programové novinky a změny parametrů platformy Skylink
Autor: M7/SKylink/WS Czech , e-mail: skylink@skylink.cz Přidané: 18.11.2020


Skylink představuje programové novinky, rozšiřuje počet programů v HD a mění parametry některých programů. Všechny detailnější informace jsou k dispozici na stránce týkající se přeladění.


Satelitní a internetová televize Skylink neustále pracuje na tom, aby zlepšovala své televizní služby. Nyní svým zákazníkům opět obohacuje programovou nabídku o 5 nových programů a rozšiřuje i počet programů v nejvyšší kvalitě. Celkem 8 programů si zákazníci nově užijí v HD. V souvislosti s tím dochází ke změně vysílacích parametrů některých stávajících programů.

Tyto technické změny však pro většinu zákazníků Skylinku nepředstavují žádné komplikace. Jejich certifikovaný přijímač (Skylink READY) totiž vysílací parametry aktualizuje automaticky, a to díky funkci FastScan.

Pokud však má zákazník přijímač bez funkce FastScan, je potřeba naladit programy manuálně, a to nejpozději 11. 1. 2021, kdy bude vysílání se starými parametry ukončeno.

Našim klientům se snažíme ruční ladění co nejvíce usnadnit, a proto jsme pro ně připravili návody na naladění nejběžnějších satelitních přijímačů, případně orientační návod na naladění. Pokud si na přeladění sami netroufnou, můžou kontaktovat odborného technika, který jim pomůže.


PR M7 Group; Marek Němec, Head of Client Services, WSCzech, 18. 11. 2020


V následující tabulce je uveden výčet všech programů, kterých se dané změny týkají, a to včetně nových parametrů pro naladění:


 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/28590/programove-novinky-a-zmeny-parametru-platformy-skylink/