Telekom dáva počas vianočných sviatkov TV kanály zadarmo
Autor: Slovak Telekom , e-mail: info@telekom.sk Přidané: 01.12.2020
Slovak Telekom pripravil na koniec roka darček pre svojich zákazníkov v podobe desiatok TV kanálov zadarmo. Od 1. decembra 2020 až do 12. januára 2021 bezplatne sprístupňuje množstvo detských, filmových, dokumentárnych či lifestylových TV kanálov pre zákazníkov digitálnej televízie Magio TV a satelitnej platformy Magio SAT.


Deti sa môžu tešiť na Ťuki TV, Duck TV či Nick Jr. Milovníci hudby si môžu spríjemniť chvíle s MTV Dance, MTV Hits, MTV 80s či MTV 90s. Fanúšikovia filmov môžu sledovať Filmbox či Film+. Súčasťou vianočnej nádielky TV kanálov je aj exkluzívny dokumentárny TV kanál BBC Earth s množstvom atraktívnych dokumentárnych sérií, ako sú: Operácia divočina, vedecká show Veľký test inteligencie či dokumentárne seriály s legendárnym britským prírodovedcom sirom Davidom Attenboroughom. Za zmienku stojí aj dokumentárny film Maradona z dielne National Geographic, ktorý pripomína príbeh nedávno zosnulého Diega Armanda Maradonu, označovaného aj za najväčšieho futbalistu všetkých čias.

O aktiváciu TV kanálov nie je potrebné žiadať, zákazníkom sú sprístupnené automaticky, prípadne po reštarte ich Magio boxu.

Okrem toho Telekom ponúka zákazníkom počas decembra možnosť vyskúšať si službu HBO GO bezplatne na 30 dní. Najväčším lákadlom HBO GO je momentálne bezpochyby celá kolekcia 26 filmov s agentom 007 - Jamesom Bondom, ktoré sú dostupné v ponuke už od 1. decembra.


Zoznam sprístupnených TV kanálov Magio TV a Magio SAT:

Pre Magio TV v pevnej sieti

Digi Sport 1
Digi Sport 2
Premier Sport
Ťuki TV
Comedy House
BBC Earth
Eurosport 1
Eurosport 2
Sport 1
Sport 2
Viasat Nature
Viasat Explore
Viasat History
Travel Channel
Epic Drama
AMC
Film+
Filmbox
Fight box
Minimax
JimJam
Lala
Cartoon Network
Nick Toons
Nickelodeon
Nick Jr.
Duck TV
MTV
MTV Dance
MTV Hits
MTV 80s


Pre Magio TV cez satelit

AMC HD
BBC Earth HD
Cartoon Network
Comedy House
Digi Sport 1 HD
Digi Sport 2 HD
Duck TV
Epic Drama HD
Eurosport 1 HD
Eurosport 2 HD
Film+ SK
Filmbox Basic
FilmBox Extra HD
FilmBox Premium HD
JimJam
Lala TV
Minimax SK
MTV Europe
MTV Hits
MTV 90s
Nick Jr Czech
Nickelodeon Czech
Premier Sport HD
Sport 1 HD
Sport 2 HD
Travel Channel HD
Tuki TV HD
MTV 80s
Viasat Explore HD
Viasat History HD
Viasat Nature HD


O spoločnosti Slovak Telekom:

Slovak Telekom je najväčší slovenský telekomunikačný operátor s dlhoročnými skúsenosťami a zodpovedným prístupom k podnikaniu. Pod značkou Telekom poskytuje široké portfólio služieb pevnej i mobilnej siete jednotlivcom, domácnostiam i firemným zákazníkom. Každý rok investuje desiatky miliónov eur do budovania vlastnej pevnej i mobilnej infraštruktúry. Optickou sieťou pokrýva už 700 tisíc domácností a mobilné siete Telekomu získali za svoju kvalitu ocenenie Best in Test od spoločnosti umlaut (P3) sedemkrát za sebou v rokoch 2015 až 2019. Slovak Telekom je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group. Jej jediným akcionárom je spoločnosť Deutsche Telekom Europe B.V. s 100% podielom akcií.


Pavel Ďurík, Hovorca pre korporátne záležitosti, Slovak Telekom, 30. 11. 2020

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/28619/telekom-dava-pocas-vianocnych-sviatkov-tv-kanaly-zadarmo/