HBO Max oznamuje vedoucí tým pro Evropu, Střední východ a Afriku
Autor: HBO Europe/WarnerMedia , e-mail: info@warnermedia.com Přidané: 21.01.2021
Společnost WarnerMedia oznámila, že Christina Sulebakk, dříve General Manager HBO Europe, převezme roli General Manager HBO Max EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika). Na své nové pozici bude Christina Sulebakk odpovědná za upgrade stávajících streamovacích služeb HBO na současných trzích (HBO Nordic, HBO España, HBO Portugalsko a HBO GO ve střední a východní Evropě) na služby HBO Max od roku 2021 a za správně načasovanou expanzi HBO Max do dalších teritorií v Evropě, na Středním východě a v Africe.


Reportuje Johannesu Larcherovi, Head of HBO Max International. Jak již bylo dříve oznámeno, stávající streamovací služby pod značkou HBO v Evropě zahájí upgrade na HBO Max během letošního roku. Do té doby se budou streamovací služby HBO Europe plně soustředit na nabídku jedinečného obsahu stávajícím předplatitelům.

Christina Sulebakk v průběhu let zastávala několik vedoucích pozic ve společnosti HBO Europe a hrála tak klíčovou roli při spuštění HBO Nordic, HBO España a HBO Portugal, jakož i při transformaci středoevropského podnikání HBO na streaming a naposledy při rozvoji go-to market strategie pro HBO Max LatAm.


Tom Nielsen, PR HBO Max EMEA; Chris Willard, WarnerMedia Direct-to-Consumer a Pavla Brožková, HBO Europe, 20. 1. 2021
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/28720/hbo-max-oznamuje-vedouci-tym-pro-evropu-stredni-vychod-a-afriku/