Eurosport dodá fanouškům vrcholné zážitky z Australian Open 2021
Autor: Media:list/Eurosport CZ , e-mail: info@media-list.cz Přidané: 04.02.2021
V Evropě vládne zima, ale do Austrálie a na Eurosport se vrací grandslamový tenis. Z Australian Open uvidíme všechny zápasy a každý bod. Všechny velké okamžiky budou analyzovat nejlepší tenisoví experti – Mats Wilander, Boris Becker, Justine Heninová a Tim Henman. Vysílání Eurosportu z Australian Open (8.–21. února) v roce 2021 posouvá hranice sportovního vysílání k limitu možného na lineárních i digitálních platformách.


Součástí více než 300 hodin živého vysílání prvotřídního sportu, které je možné sledovat lineárně a na Eurosport App, jsou komplexní analýzy z oceňovaného studia Cube, interaktivního mixed-reality studia využívajícího rozšířenou realitu. Eurosport se tak opět stává destinací pro fanoušky špičkového tenisu.

Barbara Schettová bude během Australian Open moderátorkou studia Cube v Londýně. Hlavním expertem bude sedminásobný grandslamový šampion Mats Wilander, který slaví 15 let spolupráce s Eurosportem. Nikdy se nevyhýbá těžkým otázkám a zůstává jednou z nejrespektovanějších osobností ve světě tenisu. Od čtvrtfinále se k nim se svými analýzami připojí bývalá britská tenisová jednička Tim Henman. Dalšími experty Eurosportu ve studiu Cube budou Boris Becker a Justine Heninová, kteří dohromady slavili 13 grandslamových titulů.

Novinkou v programu Eurosportu je pořad Mischa's Missions, v němž Mischa Zverev, starší bratr finalisty loňského US Open Alexandera, přiblíží Melbourne fanouškům v Evropě. Nejen náladu a vůně samotného města, ale i to, co se děje v zákulisí Australian Open.

Scott Young, SVP of Production and Content at Eurosport, uvedl: „Máme před sebou úvodní grandslam roku a Eurosport rozšiřuje jeho bezkonkurenční pokrytí. Každý úder každého hráče a přenosy ze všech kurtů pro nejširší globální publikum. Eurosport nabízí divákům příležitost sledovat Australian Open tak, jak si vyberou.“

„Specializovaný tenisový tým Eurosportu přesahuje hranice kontinentů a sahá od Melbourne po Evropu prostřednictvím jednoho z nejkomplexnějších produkčních systémů v Paříži a Londýně zásobujícího naši rozsáhlou síť po celé Evropě. Náš závazek k inovacím znamená vylepšené divácké zážitky tenisových fanoušků na všech obrazovkách díky oceňovanému a pohlcujícímu studiu Cube. Teleportujeme se s těmi nejlepšími experty, vysílání doplníme o poutavý obsah na sociálních sítích, Eurosport.com nabídne nejnovější aktuality i vyprávění zajímavých příběhů z australského grandslamu.“

Až více než 20 hodin tenisového vysílání denně uvidí diváci Eurosportu v ČR a na Slovensku. Rozpis zápasů Australian Open na Eurosportu 1 a Eurosportu 2 najdou diváci denně na webových stránkách https://www.eurosport.cz/ a na facebookovém profilu české redakce Eurosportu https://www.facebook.com/EurosportCZ/.


O Eurosportu

Eurosport je evropská jednička ve sportovním vysílání, která spojuje fanoušky a sportovce během největších sportovních událostí. Eurosport je Domovem olympijských her v Evropě a přinesl olympijské hry v Pchjongčchangu 2018 rekordnímu počtu diváků. Eurosport je domovem cyklistiky, tenisových grandslamů a zimních sportů. Eurosport 1 a Eurosport 2 mají 246 milionů kumulativních předplatitelů v 75 zemích v Evropě, Asii, Africe a na Blízkém východě. Eurosport.com je jedničkou na poli on-line sportovních portálů s průměrem 30 milionů unikátních uživatelů měsíčně a společně s Eurosport app (dostupné iOS a Android) jediný způsob, jak sledovat Eurosport kdykoli online na mobilních zařízeních. Eurosport Events se specializuje na management a podporu mezinárodních sportovních akcí. Více informací na corporate.eurosport.com.


Michaela Celárková, Media:list, 3. 2. 2021; obr: Novak Djoković obhajuje prvenství z roku 2020 (Getty)

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/28753/eurosport-doda-fanouskum-vrcholne-zazitky-z-australian-open-2021/