Novinky v internetové televizi Skylink Live TV a dubnové volné vysílání v platformě Skylink
Autor: M7/SKylink/WS Czech , e-mail: skylink@skylink.cz Přidané: 31.03.2021
Provozovatel česko-slovenské internetové a satelitní platformy Skylink informuje o rozšíření obsahu ve službě Skylink Live TV a volně vysílaných programech. Ode dneška, tedy 31. 3. do 4. 5. se mohou zákazníci těšit na 4 programy, které jsme pro ně v rámci volného vysílání připravili.


Jedná se o seriálové AMC, které nabídne pokračování šesté série Živí mrtví: Začátek konce nebo sérii akčních filmů se Spider-manem. Milovníky dokumentů potěší Viasat History s pořadem Nejpodivnější nálezy a filmové fajnšmekry nadchne kanál FilmBox Premium HD, na kterém si každý užije to nejlepší z hollywoodské scény.

V průběhu března došlo k rozšíření programové nabídky v internetové televizi Skylink Live TV. Novým programem, který mohou diváci sledovat je lifestylový CANAL+ Domo. Všichni kutilové a domácí kuchaři teď mohou zhlédnout na telefonu, tabletu, počítači nebo i chytré televizi své oblíbené pořady jako jsou 365 obědů Mariety Marecké, Domy hvězd nebo Renovace za 48 hodin, navíc nově i ve videotéce. Navíc je tento program nyní součástí volného vysílání, takže si ho mohou vychutnat všichni zákazníci, bez ohledu na předplacený balíček.

Další novinkou v internetové televizi Skylink Live TV jsou programy HBO, HBO2, HBO3, které hrají ve vysokém rozlišení. Ty mohou sledovat všichni zákazníci s balíčkem Komplet, HBO Standard a HBO MaxPack.

Pro děti jsme rozšířili naši videotéku o dva programy, takže se teď mohou dívat na svoji oblíbenou pohádku opravdu kdykoliv.

Minimax, který je součástí balíčku Smart a vyšší, nabídne seriál Můj kouzelný pes Vafle nebo Požárníka Sama. JimJam v balíčku Multi a vyšší, uchvátí menší neposedy Bořkem stavitelem a Lokomotivou Tomášem.

Internetovou televizi Skylink Live TV mají všichni zákazníci Skylinku v ceně svého balíčku.


PR M7 Group; Marek Němec, Head of Client Services, WS Czech, 31. 3. 2021

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/28888/novinky-v-internetove-televizi-skylink-live-tv-a-dubnove-volne-vysilani-v-platforme-skylink/