Světová cyklistika a tenis na Eurosportu
Autor: Media:list/Eurosport CZ , e-mail: info@media-list.cz Přidané: 14.05.2021
Sobotní a nedělní program dokazuje, že Eurosport je „Home of Cycling“ a Home of Tennis“. Na programu Eurosport 1 pokračuje třítýdenní vysílání Gira d´Italia, na Eurosport 2 vrcholí závěrečnými zápasy třetí a poslední antukový turnaj Masters v letošním roce Internazionali d´Italia.


Nepochybně mnohá dramata přichystají i víkendové etapy první ze tří letošních grandtour. Osmá etapa v sobotu i devátá v neděli končí závěrečnými stoupáními do Guardia Sanframondi a Rocca di Cambio. Z obou přinese Eurosport 1 pětihodinové přenosy, které tradičně komentují Štěpán Straka a Martin Hačecký.

Z římské antuky vysílá Eurosport na programu Eurosport 2 od 9. května až 10 hodin živého tenisu denně. V sobotu se hrají obě semifinále (13:00 a 18:30), v neděli finále (17:00). Rozhodující duely Internazionali d´Italia komentují Michal Škorpil a Michal Šíma.

V roce 2021 bude Eurosport v ČR a na Slovensku vysílat všechny čtyři grandslamy – po Australian Open také French Open (již od 30. května), Wimbledon a US Open a nabídne na svém internetovém přehrávači Eurosport Player všechny jejich zápasy dvouher i čtyřher živě nebo na vyžádání. Eurosport zároveň posílil své postavení ve světě tenisu, když uzavřel víceletou dohodu s ATP Tour pro ČR a Slovensko. Eurosport představí mj. 9 turnajů ATP Masters 1000, 13 turnajů ATP 500 a v závěru sezóny také Nitto ATP Finals.


Vít Rosenbaum, Marketing & PR, Media:List CZ a Eurosport.CZ, 14. 5. 2021

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/28985/svetova-cyklistika-a-tenis-na-eurosportu/