Soutěž o televizi nebo PlayStation se seriálem Moscow Noir
Autor: M7/SKylink/WS Czech , e-mail: skylink@skylink.cz Přidané: 31.05.2021

Provozovatel česko-slovenské internetové a satelitní platformy Skylink informuje o soutěži pro zákazníky spojené s novým seriálem Moscow Noir. Soutěž běží od pondělí 31. 5. do půlnoci v pátek 4. 6. 2021.


Skylink přichystal k uvedení nového seriálu pro své zákazníky soutěž o velmi hodnotné ceny. Hlavní výhrou je jedna TV LG UHD Smart, dalšími cenami pak PlayStation 4 Slim 500 GB, tři tablety Samsung Galaxy Tab A 10.1 a další elektronika.

Stačí správně zodpovědět jednu soutěžní otázku, která se týká právě seriálu Moscow Noir, a mít trochu štěstí při losování. Zákazníci se mohou zúčastnit na webu www.skylink.cz/soutez nebo na facebookové stránce www.facebook.cz/SkylinkCZ. Soutěž běží od pondělí 31. 5. do půlnoci v pátek 4. 6. 2021.

Na stanici Skylink 7 byl v páteční premiéře odvysílán první díl thrilleru o investičním bankéři Moscow Noir, ve kterém se nachází i odpověď na soutěžní otázku. Všechny epizody napínavého seriálu jsou pro nedočkavé diváky připraveny už teď ke zhlédnutí v internetové televizi Skylink Live TV, kterou mají všichni zákazníci zdarma ke svému balíčku. Ostatní si ji mohou vyzkoušet na 30 dní zdarma na www.skylink.cz/vyzkousej a sledovat tak pořady různých žánrů kdekoliv a kdykoliv.


PR M7 Group; Marek Němec, Head of Client Services, WS Czech, 31. 5. 2021

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/29022/soutez-o-televizi-nebo-playstation-se-serialem-moscow-noir/