Skylink, člen CANAL+ Group zakoupil exkluzivní práva na vysílání Premier League pro Českou a Slovenskou republiku na 3 sezóny
Autor: M7/Skylink/WS Czech , e-mail: skylink@skylink.cz Přidané: 08.07.2021
CANAL+ GROUP získal exkluzivní vysílací práva na Premier League pro Českou a Slovenskou republiku na 3 sezóny, počínaje sezónou 2022-2023. Tato prémiová vysílací práva jsou součástí mezinárodní strategie rozvoje CANAL+ GROUP a pomohou jí upevnit vedoucí pozici na trzích, kde od roku 2019 vlastní satelitní a internetovou televizi Skylink.

Salah, Foden, Cavani, Kane, Rashford, De Bruyne, Aubameyang, Souček, Coufal, Vydra, Dúbravka... Nejlepší a nejikoničtější národní fotbalová liga se svými hráčskými superhvězdami, legendárními kluby a jejich věčnou rivalitou. Canal+ je hrdý, že českým i slovenským divákům přinese všech 380 utkání za sezónu.

Touto akvizicí CANAL+ GROUP posiluje exkluzivní obsah značky Skylink působící na českém a slovenském trhu. Přináší své zkušenosti a výhody synergie při nákupu prémiových práv a vlastní produkci.

Jaromír Glisník, člen představenstva Canal+ Luxembourg / Skylink: “S potěšením přinášíme Premier League, jednu z nejprestižnějších sportovních soutěží, klientům Skylinku - předního česko-slovenského poskytovatele televizní zábavy. Tento krok je součástí naší budoucí strategie, přinášet zákazníkům nejlepší obsah a služby, zejména pokud jde o sport, filmy a seriály.”

Paul Molnar, Chief Media Officer Premier League: “Premier League je nadšena z pokračujícího nadstandardního vztahu se společností Canal+ ve Francii a s možností rozšířit spolupráci také na jejích dvou nových trzích, České a Slovenské republice, prostřednictvím Skylinku. Canal+ svým zákazníkům trvale nabízí špičkové sportovní přenosy a fanoušci Premier League v těchto nových zemích se mohou těšit na možnost sledování spousty skvělých zápasů až do sezóny 2024/25.”


PR M7 Group; Marek Němec, Head of Client Services, 8. 7. 2021

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/29114/skylink-clen-canal-group-zakoupil-exkluzivni-prava-na-vysilani-premier-league-pro-ceskou-a-slovenskou-republiku-na-3-sezony/