Diváci se opět dočkají letního Paramount MAX kina
Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 12.07.2021
Po roční přestávce způsobené loňskou epidemickou situací se diváci opět mohou těšit na letní kino na střeše Centra Černý Most. Kanály Paramount Network a Prima MAX totiž spojily síly a od 15. července nabídnou po osm čtvrtečních večerů v letním Paramount MAX kině oblíbené filmové evergreeny od studia Paramount Pictures.


Netradiční atmosféru letního kina tentokrát doplní i premiérová stand-up vystoupení komiků známých z pořadu Comedy Club, tematicky vždy provázaná s promítaným filmem. Vstup na promítání bude i letos pro všechny diváky zdarma. Akci pořádá primácká agentura Solootions.

První promítání Paramount MAX kina zahájí ve čtvrtek 15. července ve 21.00 Danny a Sandy v podání Johna Travolty a Olivie Newton-John v oblíbené Pomádě. Film uvede tematickým stand-up výstupem Lucie Macháčková, na diváky bude čekat i fotokoutek ve stylu filmu.

„Jsme rádi, že po roční pauze opět nabídneme divákům netradiční atmosféru letního kina, letos navíc s novým partnerem, kanálem Paramount Network. Díky němu přineseme oblíbené zahraniční snímky. Celé kino je připraveno v odlehčeném a zábavném duchu a doufáme, že jeho atmosféru přeneseme po minulých nelehkých měsících na jeho návštěvníky,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a ředitel agentury Solootions.

„Pro letošní ročník letního kina jsme připravili program složený především z komedií a oblíbených evergreenů, které, doufáme, pomohou lidem překonat složitou situaci posledních měsíců, zvednou jim náladu a navodí pohodovou letní atmosféru,“ říká Viktor Hetyei, brand director pro Paramount Networks Czech, a přibližuje i program letošního kina: „Diváci se tak mohou těšit na Top Gun s Tomem Cruisem, legendární Pomádu, Bláznivou střelu, nebojácného Krokodýla Dundeeho nebo vynikající duo Robert De Niro a Ben Stiller v komedii Fotr je lotr.“

Letní Paramount MAX kino by se nemohlo konat bez spolupráce s Centrem Černý Most, které pro něj poskytuje venkovní prostory a zázemí. „Velmi nás těší, že se letos letní kino podařilo uspořádat, a rozšíří tak opět náš kulturní program. Po loňském zrušeném ročníku jsme rádi, že opět můžeme podpořit touto cestou kinematografii, a těšíme se, že na naší střeše již po páté přivítáme návštěvníky letního kina, které vždy vykouzlí skvělou atmosféru,“ říká Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most.


Program letního Paramount MAX kina:

Datum Film Stand-up

15. 7. Pomáda Lucie Macháčková
22. 7. Top Gun Jan Studnička
29. 7. Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení Jan Studnička
5. 8. Tropická bouře Lucie Macháčková
12. 8. Fotr je lotr Tomáš Plhoň
19. 8. Krokodýl Dundee Tomáš Reitz
26. 8. Forrest Gump Adam Balažovič
2. 9. filmové překvapení pro diváky Jiří Charvát


Hana Růžičková, Externí konzultant odd. Marketingu a PR pro FTV Prima, 9. 7. 2021

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/29118/divaci-se-opet-dockaji-letniho-paramount-max-kina/