Telly vylepšila aplikace pro webový prohlížeč a LG TV
Autor: Telly/Beaufort , e-mail: info@telly.cz Přidané: 24.09.2021
Televizní operátor Telly přichází s výraznější aktualizací přehrávače webového prohlížeče. Novinkou je obrazovka Domů, která přináší hlavní výběr pořadů z týdenního archivu nebo ještě lepší synchronizaci až se čtyřmi zařízeními. Vylepšení se rovněž dočkala aplikace pro televizory LG.


U přehrávače pro webový prohlížeč je pod záložkou Domů nově dostupná domovská obrazovka. Na ní je přehledně vidět hlavní výběr nejzajímavějších pořadů z týdenního archivu, který je každý týden ručně aktualizován. Kromě něj tam uživatelé mohou pořady vyhledávat dle hodnocení nebo žánru a samozřejmostí je i seznam naposledy zhlédnutých pořadů.

Pořady, které divák viděl celé nebo jenom jejich část, jsou synchronizované v rámci daného účtu a je možné pokračovat v jejich sledování nebo je znovu zhlédnout až na čtyřech různých zařízeních – např. na televizoru, mobilním telefonu nebo tabletu. Stejně jsou synchronizované rovněž nahrávky za posledních až 30 dní (a to až do kapacity 100 hodin). Aplikace podporuje veškeré běžně dostupné webové prohlížeče, například Chrome, Firefox, Edge a další.

Kromě upgradu aplikace pro webové prohlížeče přichází Telly s inovovanou aplikací pro chytré televizory LG. Ta navazuje na původní verzi a opravuje dvě chyby, které se na některých novějších modelech objevovaly. Aplikace pro televizory LG je určena pro verze s operačním systémem WebOS 1.0 nebo novější.

„Věříme, že nové aplikace ještě více zpříjemní našim zákazníkům hledání toho nejlepšího pořadu z desítek nabízených kanálů a doufáme, že zákazníci rovněž ocení synchronizaci pořadů,“ řekl marketingový ředitel televize Telly Jan Schöppel.

Televizní operátor Telly podporuje svými aplikacemi všechny hlavní operační systémy televizorů: Samsung, LG, Android TV, Android STB a Apple TV. Podle údajů výzkumné společnosti GfK jsou v Česku nejprodávanějšími televizory značek Samsung a LG.


O Telly

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 HD a Premier Sport 2 HD, DIGI Sport 6 HD a na stanici Nova Sport 3 HD a Nova Sport 4 HD. Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC. Telly je také poskytovatelem pevného internetového připojení. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR.


Jan Schöppel, ředitel marketingu Telly
Martin Žemlička, Beaufort, 23. 9. 2021


 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/29245/telly-vylepsila-aplikace-pro-webovy-prohlizec-a-lg-tv/