Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 27.02.2024 - 19:21:45   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Ze světa | Články
 

Antenna Group koupila TV stanice Sony Pictures

  Autor: Speaks.cz , e-mail: tomas@speaks.cz Přidané: 06.10.2021


Antenna Group přebírá portfolio společnosti Sony Pictures Television Network ve střední a východní Evropě čítající 22 placených televizních kanálů a dvě služby OTT na 12 územích. Mezinárodní mediální skupina Antenna, úspěšně investující a působící v Severní Americe, Evropě a Austrálii, se dohodla se společností Sony Pictures Television na převzetí kanálů AXN, Sony a Viasat 3 a Viasat 6 Pay TV a služeb On Demand v regionu střední a východní Evropy.


Tato multiteritoriální, multikanálová dohoda umožňuje společnosti Antenna Group posílit pozici leadera trhu v tomto regionu a zároveň je příležitostí dále rozšířit dosah v mediálním prostředí střední a východní Evropy a cílit na publikum zahrnující vice než 100 milionů diváků. Nově získané zábavní kanály a On Demand služby zajistí 90 procent penetrace trhu placené televize s více než 24 miliony předplatitelů ve 12 zemích: Polsku, Maďarsku, Česku, Rumunsku, Bulharsku, Slovensku, Chorvatsku, Srbsku, Slovinsku, Bosně a Hercegovině, Severní Makedonii a Černé Hoře.

22 kanálů, mezi které patří zavedené značky AXN a také značky Viasat 3 a Viasat 6, poskytuje působivou kombinaci originální produkce a mezinárodních programů velkých studií, včetně Sony Pictures Entertainment, CBS, Warner Bros, NBC Universal, Disney a eOne, které mají věrné a oddané fanouškovské základny se silnou spřízněností se značkou. Antenna Group se bude snažit vylepšit nabídku kanálů, poskytovat zpravodajský obsah a zábavu, včetně světového i lokálně produkovaného obsahu, a současně rozšiřovat diváckou základnu a maximalizovat distribuci. Antenna Group bude hledat další investiční příležitosti napříč produkčními společnostmi, televizními kanály a službami OTT v celém tomto regionu.

Celosvětově má v současné době Antenna Group publikum přesahující 150 milionů diváků. Ve střední a východní Evropě má společnost Antenna Group jedinečnou historii investování, díky které na trzích v Srbsku, Černé Hoře, Bulharsku, Rumunsku a dalších východoevropských zemích vytvořila výjimečnou hodnotu přesahující 1 miliardu EUR. Díky rozsáhlým zkušenostem s investováním do televize a jejího obsahu během posledních 30 let má skupina ideální předpoklady pro další rozvoj těchto sítí.

Theodore Kyriakou, předseda představenstva společnosti Antenna Group, uvedl: „Skupina Antenna Group pokračuje v globálních investicích do mediálních příležitostí a region střední a východní Evropy pro nás zůstává důležitým cílem. V tomto regionu jsme investovali více než 20 let s cílem poskytovat nejlepší zábavný a zpravodajský obsah na lokální úrovni. Tato akvizice je dalším krokem v tomto směru a zároveň odemyká další prostor pro růst na těchto trzích.“

Adam Theiler, generální ředitel placené televize Antenna Group B.V., řekl: „Jsem potěšen, že mohu ve společnosti Antenna Group přivítat tým Sony Networks z Varšavy, Budapešti a Bukurešti. Společně obnovíme naše úsilí bavit zástupy fanoušků, kteří důvěřují AXN a Viasat, a tím potvrdíme své místo jako preferovaného obsahového partnera operátorů placené televize a inzerentů, kteří sdílejí naši snahu o rozvoj placené televize na trzích ve střední a východní Evropě.“


O skupině Antenna:

Antenna Group je přední mezinárodní organizací v oblasti obsahu, médií a zábavy, která vlastní a provozuje rozmanité portfolio globálních mediálních aktiv v celé Evropě, Severní Americe a Austrálii na různých platformách: televize, OTT, rádio, digitální obsah, hudba, vydavatelství a vzdělávání. Antenna byla jedním z prvních investorů do Facebooku, Twitteru a Spotify. Antenna Group má širokou škálu mediálních investic, mezi které patří mimo jiné The Raine Group, VICE Media a kultovní filmová a televizní produkční společnost Imagine Entertainment. S celosvětovým publikem přesahujícím 150 milionů předplatitelů pokračuje Antenna Group v expanzi na nové trhy a nalézá příležitosti pro významný růst.


O společnosti Sony Pictures Television:

Sony Pictures Television (SPT) je jedním z předních poskytovatelů obsahu v televizním průmyslu, který produkuje, distribuuje a vysílá programy po celém světě, v každém žánru a pro každou platformu. Kromě vlastnictví jedné z největších sbírek oceňovaných celovečerních filmů, televizních pořadů a formátů je SPT domovem prosperujícího globálního obchodu s obsahem. Provozuje rozsáhlé portfolio plně vlastněných nebo joint ventures produkčních společností na území USA, Evropy, Latinské Ameriky a Asie a Tichomoří a je také provozovatelem lineárních a digitálních kanálů po celém světě. SPT patří společnosti Sony Pictures Entertainment Company, dceřiné společnosti tokijské společnosti Sony Group Corporation.


George Armstrong a Polly Ravenscroft, pr-squared.co.uk,
Tomáš Holý, speaks.cz, 6. 10. 2021  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
14.09.2021 • Satelit SES-17 bude vynesen do kosmu dne 22. 10. 2021
15.08.2021 • Olympijské hry lámaly rekordy na digitálních platformách Discovery a zvýšily sledovanost her v Evropě
29.07.2021 • 25 let satelitní digitální televize v Německu: Jak všechno začalo...
29.07.2021 • Letní olympijské hry 2024 v Paříži budou velkolepé, slibuje předseda organizačního výboru Tony Estanguet
24.07.2021 • Eurosport je Domovem olympijských her v Evropě
03.07.2021 • Letní olympijské hry 2020 budou pro Eurosport komentovat sportovní hvězdy a zlatí medailisté z celé Evropy

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist