Nova Lady startuje v pondělí 18. 10. v 11:45 hod.
Autor: TV Nova , e-mail: info@nova.cz Přidané: 17.10.2021
Skupina Nova Group spouští v pondělí 18. října novou tematickou stanici pro ženy. Bude se jmenovat Nova Lady a přinese především premiéry úspěšných zahraničních pořadů, ale i reprízy oblíbených titulů. V nabídce má kromě zahraničních seriálů a reality show také víkendovou nálož filmů různých žánrů, od romantických komedií až po napínavé thrillery zaměřené na ženy.


Mezi hlavní programové highlighty stanice Nova Lady bude patřit premiérové uvedení amerického televizního seriálu z lékařského prostředí Dobrý doktor. Úžasný Freddie Highmore (Hledání Země Nezemě, Karlík a továrna na čokoládu atd.) v něm ztvárňuje roli mladého nadaného začínajícího chirurga s diagnózou autismu a se syndromem učence. Právě díky této diagnóze se stává výjimečným doktorem, který své "nedostatky" využívá k záchraně lidských životů na chirurgickém oddělení prestižní nemocnice.

Večerní čas bude náležet také Panství Downton. Ve spletitém společenském dramatu, které se odehrává ve skvostném prostředí Downtonu v období před první světovou válkou, nechybí zajímavé dějové linie, vztahové zvraty a skvělé herecké výkony. Seriál získal několik ocenění včetně tří Zlatých globů.

Podvečer vyplní populární americká reality show Vítejte doma, ve které budeme svědky renovace obydlí hned několika vybraných rodin. Milovnice romantických komediálních seriálů si přijdou na své díky premiérovému tureckému seriálu Moje sladká lež, který líčí radosti i strasti úspěšného obchodníka Nejata, který sám vychovává dceru poté, co ho opustila manželka. Což on před svou dcerou zatím zdatně tají.


Páteční a víkendové večery přinesou na Nova Lady premiérové filmy, a to např. thrillery, romantické filmy, komedie i dramata – Posedlost: Útěk před minulostí, Dívka ve sklepě, Princezna z New Jersey atd.

Na Nova Lady nebudou chybět ani kultovní seriály jako Gilmorova děvčata, úspěšný slovenský seriál s hvězdným obsazením Milenky či seriálové stálice TV Nova Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2, jejichž reprízy se na Nova Lady přesunou ze stanice Nova Gold.


Jak Nova Lady naladit?

Pokud divák přijímá televizi nejběžnějším způsobem ze vzduchu formou pozemního DVB-T2 vysílání, jako první krok by se měl podívat na konec seznamu programů, jestli se mu Nova Lady automaticky nenaladila. Pokud ano, existují videonávody pro různé přijímače, podle kterých lze jednoduše přesunout program na požadovanou pozici.

Pokud divák nenajde Nova Lady v seznamu, pak nejjednodušší způsob, jak ji naladit, je spustit automatické ladění. Následně je možné seřadit programy podle videonávodu. Pokud divák přijímá signál od kabelového či IPTV operátora, záleží, zda je jeho set top box plně pod kontrolou operátora. V takovém případě se mu program naladí a zařadí na operátorem zvolenou pozici automaticky (např. O2 TV či vybrané STB Vodafone).

Pokud má divák od operátora jen CAM modul (např. Vodafone), pak je postup shodný s DVB-T2. Pokud je Nova Lady na satelitu, tak se v případě použití Fast Scan funkce u Skylinku naladí a zařadí program automaticky, obdobně jako u O2. Stejně tak při používání přijímače od Telly. V ostatních případech (přijímač bez použití Fast Scan či CAM modul v TV) platí to, co pro DVB-T2.

Nova Lady odstartuje své vysílání v pondělí 18. října v 11:45 hod., týdenní program, včetně podrobných synopsí si můžete stáhnout na webu satCentrum v sekci TV program - TV download.


Redakce TV Nova a redakce satCentrum, 17. 10. 2021

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/29287/nova-lady-startuje-v-pondeli-18-10-v-11-45-hod/