Skylink přelaďuje maďarské programy a TV8 HD
Autor: M7/SKylink/WS Czech , e-mail: skylink@skylink.cz Přidané: 25.11.2021
Provozovatel česko-slovenské internetové a satelitní platformy Skylink informuje o přeladění vybraných televizních stanic. Od 25. 11. najdou zákazníci Skylinku sedm maďarských programů a TV8 HD na nových technických parametrech. Pro většinu klientů Skylinku to nepředstavuje žádnou komplikaci. Jejich certifikovaný přijímač (Skylink READY) totiž vysílací parametry aktualizuje automaticky, a to díky funkci automatického ladění a uspořádání programů (FastScan).


Ti, kteří FastScan nepoužívají, si mohou programy naladit manuálně za použití níže uvedených parametrů. Naladění doporučujeme provést co nejdříve, nejlépe však do 8. 12., kdy by mělo být souběžné vysílání s původními parametry ukončeno.

Našim klientům se snažíme ruční ladění co nejvíce usnadnit, a proto jsme pro ně připravili sekci Jak naladit televizní programy na satelitním přijímači, kde najdou pro správné naladění satelitního přijímače vše potřebné.
V následující tabulce je uveden výčet všech programů, kterých se dané změny týkají, a to včetně nových parametrů pro naladění.


PR M7 Group; Marek Němec, WS Czech, 25. 11. 2021



 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/29365/skylink-preladuje-madarske-programy-a-tv8-hd/