Emirates představuje nejoblíbenější filmy a seriály v oblacích
Autor: Best Communications , e-mail: info@bestcg.com Přidané: 10.02.2022
Nejoblíbenějším filmem pasažérů letecké společnosti Emirates se stal v roce 2021 sci-fi trhák Tenet, v rodinných snímcích zabodoval film Cruella a v seriálech dlouho očekávaný speciál Přátelé: zase spolu. Top filmy, seriály i sportovní přenosy si mohou cestující Emirates užít díky zábavnímu systému ice ve výšce 12 kilometrů nad zemí.


Ice, oceňovaná zábavní platforma společnosti Emirates, nabízí zákazníkům 4 500 kanálů a pořadů, včetně nejnovějších filmů, televizních seriálů, hudby a podcastů. Mimo to mohou cestující prostřednictvím tohoto systému sledovat průběh svého letu a těšit se z výhledů, které dodávají externí letadlové kamery. Stejně tak jsou cestujícím k dispozici živé televizní a sportovní přenosy, jejichž spojení je zajištěno přes Wi-Fi. Letecká společnost obsah zábavního systému ice každý měsíc aktualizuje a přidává stovky nových filmů, pořadů a poslechových složek. Celkově mají cestující ve First, Business a Economy Class k dispozici více než 1 500 filmů různých žánrů dostupných ve 45 světových jazycích.


Top filmy 2021

V nejsledovanějším filmu - Tenet, zábavního systému ice společnosti Emirates hrají hvězdy jako je John David Washington, Robert Pattinson, Michael Caine nebo Kenneth Branagh. Mezi filmové oblíbence cestujících se v minulém roce umístila také akční komedie Mizerové navždy, kde se v hlavních rolích objevil Will Smith a Martin Lawrence, nebo snímek Zabijákova žena & bodyguard s Ryanem Rynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Samou Hayek.

Ze světové kinematografie dále zabodoval francouzský snímek Kdo si myslíš, že jsem, ve kterém zazářila Juliette Binoche, nebo dánský oscarový film Chlast.


Nejoblíbenější rodinné snímky

Rodinné filmy byly v minulém roce oblíbené napříč všemi letovými třídami, nejpopulárnějším byl pak snímek Cruella s Emmou Stone a Emmou Thompson a dále dobrodružný snímek Mulan, příběh mladé čínské dívky, která se v přestrojení za mužského válečníka snaží ochránit svého otce.

Oblibě diváků všech věkových kategorií se těšily animované snímky Luca a Duše, stejně tak příběhy z kouzelnického světa Harryho Pottera a Fantastická zvířata.


Nejpopulárnější televizní seriály

Zákazníci Emirates si v roce 2021 také velmi oblíbili streamovací službu HBO Max, kterou aerolinka ve stejném roce do ice zařadila. Mezi nejsledovanější patřil speciál Přátelé: zase spolu, dále také oceňovaná mini série Mare z Easttownu v hlavní roli s Kate Winslet nebo seriál Letuška, kde si hlavní roli střihla Kaley Cuoco.

Cestující Emirates si mohou obsah HBO Max užít také v roce 2022, kdy budou do ice systému přidány všechny tři série úspěšného seriálu Boj o moc.


Živé sportovní přenosy

Sportovní nadšenci si mohou na palubě Emirates naladit své oblíbené sportovní přenosy, a to na kanálech Sport 24 a Sport 24 Extra. Mezi nejoblíbenější sportovní přenosy v roce 2021 jednoznačně patřily zápasy v rámci fotbalového šampionátu UEFA Euro 2020, přeložené Letní olympijské hry 2020, Wimbledon 2021, golfový turnaj British Open, finále NBA a mnoho dalšího. Emirates zákazníkům nabízí také dva zpravodajské kanály CNN a BBC World News.

V roce 2021 získal zábavný systém ice řadu ocenění, zákazníci Emirates ho například zvolili nejlepším zábavním letovým systémem v rámci ocenění 2022 APEX Passenger Choice Awards®. Aerolinka také pravidelně od roku 2005 vyhrává ocenění Skytrax za nejlepší zábavní systém na palubě letadla.


Tereza Procházková, Nina Černá a Kristýna Štefanková, Best Communications, 9. 2. 2022

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/29529/emirates-predstavuje-nejoblibenejsi-filmy-a-serialy-v-oblacich/