Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 26.02.2024 - 10:10:23   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Ze světa | Články
 

Boxerská organizace Probellum uzavřela s Discovery Sports zásadní dohodu o vysílacích právech

  Autor: Media:list/Discovery , e-mail: info@media-list.cz Přidané: 16.03.2022


Boxerská organizace Probellum oznámila uzavření nového partnerství s Discovery Sports, které se týká vysílacích práv k několika očekávaným zápasům. Partnerství započne dvojicí eventů, které proběhnou 18. a 19. března. Discovery Sports odvysílá dvě show ze série Probellum Evolution na lineárních stanicích Eurosportu, streamovací platformě discovery+* a v aplikaci Eurosport Player**. Tímto způsobem je budou moci sledovat miliony domácností na více než 62 trzích a teritoriích napříč Evropou a Indickým subkontinentem.


Probellum se od svého založení v září 2021 podařilo vytvořit rozsáhlou síť čítající přes 50 zápasníků z celého světa. Sestava zahrnuje současné i bývalé světové šampiony, bývalé olympioniky i současné hvězdy na vzestupu.

První show proběhne 18. března v Dubaji a fanoušci se mohou těšit především na francouzskou šampionku v lehké váze Estelle Mossely. Druhý večer pak odhalí, jak se král anglických zápasů v muší váze Sunny Edwards vypořádá s vyzyvatelem Muhammadem Waseemem z Pákistánu.

„Dohoda o vysílacích právech hned k několika večerům s tak klíčovým vysílatelem, jako je Discovery, je pro Probellum opravdu jedním z klíčových milníků. Discovery dokáže oslovit obecenstvo z celého světa, proto jsou její platformy skvělým nástrojem, jak představit box i novým divákům. Předpokladem je samozřejmě kvalitní soupiska, na které figurují ti nejlepší celosvětoví zápasníci,“ říká Richard Schaefer, prezident organizace Probellum. „Věřím, že se nám společně podaří skutečně proměnit to, jak je v současnosti box vnímán. Vůbec nepochybuji, že spolupráce s Discovery bude skvělá a pomůže nám vygenerovat úplně novou dimenzi zážitků ze sledování boxu,“ dodává.

V tom s ním souhlasí i Trojan Paillot, viceprezident Discovery Sports pro akvizice sportovních práv: „Discovery má dlouholetou zkušenost s prezentací ne tak úplně známých a sledovaných sportů širokému publiku. Turnajům a eventům jsme schopni zajistit velký dosah prostřednictvím celého spektra našich televizních kanálů a digitálních platforem. Díky globálnímu dosahu je nová dohoda s Probellum skvělou příležitostí představit některé z nejlepších boxerů milionům nadšených fanoušků v Evropě i na indickém subkontinentu.“

Discovery se může pochlubit titulem Domova olympijských her v Evropě***, a proto už podruhé od Olympijských her v Tokiu 2020 bude vysílat zápasy bývalých olympioniků, nyní ovšem soutěžících pod vlajkou organizace Probellum. Za všechny jmenuje trojlístek šampionů – již zmíněnou Estelle Mossely, která získala olympijské zlato v roce 2016, zápasníka v supertěžké váze Bakhodira Jalolova z Uzbekistánu a Brazilce Herberta Sousu, který soutěží ve střední váze. Oba posledně jmenovaní jsou držiteli zlaté medaile z her v Tokiu 2020.

Diváci se mohou těšit i na další trojici olympijských talentů – stříbrného medailistu Pata McCormacka, jeho dvojče Luka McCormacka, a Petera McGraila. Všichni tři přitom v Japonsku reprezentovali tým Velké Británie. Chybět nebude ani v Tokiu bronzový Hovhannes Bachkov z Arménie.

Po dvojvečeru v Dubaji se zápasníci Probellum přesunou 25. března do Newcastlu, kde se tamní rodák Lewis Ritson střetne s Černohorcem Dejanem Zlaticaninem. Ani jeden z nich se přitom netají tím, že aspirují na titul světového šampiona.

Potom bude vysílání Eurosportu pokračovat 22. dubna z Liverpoolu. Zde se o titul v bantamové váze utkají lokální hrdina Paul Butler a světový šampion John Riel Casimero z Filipín. V závěru se Probellum přesune do Londýna, kde nás v květnu čeká velkolepé finále.

Probellum v minulém týdnu oznámilo také partnerství s cenami ověnčenou produkční společností Whisper. Díky této spolupráci budou všechny turnaje obohaceny o kreativní grafický design, všeobjímající kamerové záběry a kvalitní kreativní storytelling doplněný o komentáře expertů na box. Diváci si tak budou moci připadat jako by seděli doslova na nejlepších možných místech.


*discovery+ je možné sledovat pomocí streamovací platformy v Dánsku, Finsku, Itálii, Nizozemsku, Norsku, Švédsku, Spojeném království a Irsku.

**Eurosport Player je dostupný pouze v Evropě.

***Discovery je Domovem olympijských her v Evropě, s výjimkou Ruska.O společnosti Discovery

Discovery, Inc. (Nasdaq: DISCA, DISCB, DISCK) je globální lídr v zábavě inspirované reálným životem, který poskytuje služby zájmově orientovaným divákům po celém světě a nabízí jim obsah, který inspiruje, informuje a baví. Discovery dodává každý rok více než 8 000 hodin originálního programu a vede v kategorii velice oblíbených obsahových žánrů ve světě. Discovery je dostupný ve 220 zemích a teritoriích a téměř v 50 jazycích, je inovátorem platforem a k divákům se dostává na všech typech obrazovek, včetně produktů TV Everywhere, jako je např. portfolio aplikací GO; direct-to-consumer streamovací služby, např. discovery+, Food Network Kitchen a MotorTrend OnDemand; digital-first a společenský obsah od Group Nine Media a strategická aliance s PGA TOUR pro vytvoření mezinárodního domova pro golf. Portfolio prémiových značek společnosti Discovery zahrnuje Discovery Channel, HGTV, Food Network, TLC, Investigation Discovery, Travel Channel, MotorTrend, Animal Planet a Science Channel a patří k nim i OWN: Oprah Winfrey Network v USA, Discovery Kids v Latinské Americe a Eurosport, přední poskytovatel kvalitních, lokálně oblíbených sportů a Home of the Olympic Games across Europe.


Praha, 15. března 2022 – Michaela Celárková, Media:list


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
21.01.2022 • Eurosport odtajnil „dream team“ pro Zimní olympijské hry Beijing 2022
19.11.2021 • SES si objednává satelity Astra 1P a 1Q pro orbitální pozici 19,2° východně
26.10.2021 • Všechny oči se upírají k Pekingu, Discovery slaví milník na cestě k Zimním olympijským hrám
06.10.2021 • Antenna Group koupila TV stanice Sony Pictures
14.09.2021 • Satelit SES-17 bude vynesen do kosmu dne 22. 10. 2021
15.08.2021 • Olympijské hry lámaly rekordy na digitálních platformách Discovery a zvýšily sledovanost her v Evropě

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist