Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 03.06.2023 - 17:29:11   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Úspěch týmu Charouz Racing System na brněnském okruhu ve vysílání SPORT 5

  Autor: PR Press SPORT 5 , e-mail: info@sport5.cz Přidané: 24.09.2008


Dva víkendy po sobě ožil brněnský Masarykův okruh atraktivními závody. Zatímco 13. – 14. září rozpálily trať Automotodromu vozy GT, GT 3 a GT 4, o týden později 20. – 21. září se tu proháněly speciály DTM v rámci MMČR v závodech automobilů na okruzích. Záznamy těchto závodů nabídne ve svém vysílání ve 41. kalendářním týdnu SPORT 5, první český televizní program výhradně zaměřený na motorismus a motoristický sport.


O víkendu 13. – 14. září brněnský okruh hostil sérii podniků a mimo jiné i tři předposlední závody seriálu GT4 European Cup. Za chladného, ale slunečného počasí se na suché trati Automotodromu nejvíce dařilo Ericu de Donckerovi, který v Brně nasbíral šestadvacet bodů a upevnil své vedoucí postavení v sérii. Sestřih pátého podniku FIA GT4 sledujte na SPORT 5 v pondělí 6. října od 19:00 hodin.

O následujícím víkendu se v Brně odehrál šestý podnik MMČR v závodech na okruzích, a protože šampionát šel svým předposledním závodem do finále, týmy ze sebe na trati vydaly to nejlepší. Charouz Racing System usilující o vítězství v Divizi 4 dokonce angažoval pro brněnské závody zahraniční hvězdu se zkušenostmi z formule 1, Pedra Lamyho. A jezdci týmu Charouz Racing System v Brně do puntíku splnili to, co si předsevzali: v kategorii D4 nad 2000 ccm zcela dominovali sprintu, když v pořadí Tomáš Enge, Stefan Mücke, Jarek Janiš obsadili stupně vítězů, a v klasifikaci vytrvalostního závodu vystoupili na dva nejvyšší stupně v sestavách Antonín Charouz, Tomáš Enge, Stefan Mücke (1. místo) a Jarek Janiš, Antonín Charouz, Nicolas Kiesa, Pedro Lamy (2. místo). Záznam závodu přinese SPORT 5 v pondělí 6. října v 19:30 hodin.

V úterý 7. října v podvečer (18:10 hodin) SPORT 5 vysílá další díl magazínu Motorvision. Co tentokrát ve svých reportážích nabídne? Budou to ošklivá káčátka z dílen bývalého Daewoo, nesoucí dnes na evropském trhu jméno Chevroletu, která se mění před očima. Chevrolet totiž představuje pod jménem Aveo kompaktní vůz srovnatelný například s VW Polo. Oživíme také otázku vozů s hybridními pohony, jejichž základní ideou je redukovat zatížení životního prostředí. Jsou tedy “hybridy“ vozy budoucnosti, zeptáme se. Aby Toyota demonstrovala spolehlivost a schopnosti svého hybridního modelu Prius, otestovala jej na trase vedoucí celou Evropou. Anglie a Německo, jsou tradičně rivaly v mnoha oblastech a stejně tak na poli automobilového průmyslu; v Motorvision srovnáme Landrover a BMW, masivní Freelander a bavorskou chloubu, BMW X3. A na závěr absolvujeme off-roadové dobrodružství ve Švédsku. 900 kilometrů severně od Göteborgu totiž leží trasy, které dokáže zdolat pouze vůz s pohonem všech čtyř kol, a Motorvision nabídne off-roadovým nadšencům několik tipů.

Velmi brzy ráno v neděli 12. října, v 1:35 hodin, vysílá SPORT 5 v přímém přenosu 31. závod americké série NASCAR z oválu Lowe´s.


Kódovaný program SPORT 5 je distribuován na novém transponderu satelitu ASTRA 1E, na orbitální pozici 23,5 st. vých., frq. 11,876 H, SR 27500, FEC 3/4 a přístup k němu je možný přes karty Trade and Technology v České republice a Sky Link na Slovensku. SPORT 5 je také přístupný abonentům UPC na kabelových sítích v ČR, v sítích Moravianet operátora SELF servis Brno, dále v sítích operátorů MATTES AD ve Frýdku-Místku, HDD Praha, Kabel servis Praha, J.Ouda v Klášterci nad Ohří, PODA Ostrava, STARNET České Budějovice a Planet A Praha.


PR Press SPORT 5, Zuzana Havelková, 24. 9. 2008
  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
18.09.2008 • Le Mans, Nogaro a Talladega LIVE ve vysílání SPORT 5
16.09.2008 • Nova Cinema vítá podzim několika novinkami [ 6 ]
12.09.2008 • První neděle na JOJ PLUS [ 25 ]
10.09.2008 • Vrcholná sezóna DTM 1995 ve vysílání SPORT 5
09.09.2008 • Nova sport dnes představila svůj program [ 9 ]
04.09.2008 • Fotbal v září na Galaxii sport [ 3 ]

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist