Televizní stanice Sport1 a Sport2 představují komentátorský tým pro zápasy slovenské fotbalové reprezentace
Autor: KNKTR , e-mail: info@knktr.cz Přidané: 28.05.2022
Reprezentace znamená hrdost, zodpovědnost a profesionalitu a je bezesporu karierním vrcholem nejen pro samotné hráče, ale také pro sportovní komentátory. Společnost AMC Networks International, provozovatel stanic Sport1 a Sport2, která získala práva na vysílání zápasů slovenského národního týmu, posiluje svůj tým o velmi zajímavá jména.


V roli komentátora se představí Matúš Lukáč, zkušený žurnalista, který má na svém kontě přes sedm set odkomentovaných utkání z prestižních světových soutěží jako jsou Premier League, SerieA či Liga mistrů UEFA. Mezi jeho nejvýznamnější karierní milníky patří především komentování finálových zápasů Ligy mistrů v roce 2014 z Lisabonu, 2015 z Milána či 2016 z Cardiffu. Novinkou pro něj není ani komentování samotných zápasů slovenské reprezentace. V roce 2017 spolupracoval na přenosech přípravných duelů s Norskem a Irskem, o rok dříve zazněl jeho hlas při utkáních s Německem a Rakouskem.

„Nesmierne si cením dôveru televízie Sport1 a Sport2 a ponúknutú príležitosť byť súčasťou vystúpení futbalovej reprezentácie Slovenska. Verím, že si spoločne pri obrazovkách vychutnáme výborné predstavenia našich futbalistov s nefalšovanými emóciami, ktoré najkrajší šport na svete prináša,“ doplňuje Matúš Lukáč, který se stává posilou redakce stanic Sport1 a Sport2 v dlouhodobém horizontu.


Na pozici odborného spolukomentátora se divákům představí slovenský trenér Michal Hipp, které ještě v rámci hráčské kariery nasbíral téměř dvě stovky startu v československé nejvyšší soutěži a jako trenér vedl společně se Stanislavem Grigou i slovenský národní tým.

Obě nové posily se představí již v rámci úvodních duelů slovenské reprezentace v Lize národů s Kazachstánem 6. a 13. června. Moderátorem zápasového studia bude Števo Eisele a reportérem přímo v dějišti utkání Peter Štefanec.


O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International - Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společností na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic, které se soustřeďují na střední a východní Evropu. Současně portfolio AMCNI - Central and Northern Europe nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, SportM, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film +. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky a trhy v různých jazycích. Je dostupný v celé řadě platforem, včetně HD služeb a nabízí verze pro mobilní telefony.

AMC Networks International (AMCNI) je globální divize AMC Networks a je dodavatelem uznávaných zábavných pořadů pro předplatitele ve více než 130 zemích. AMCNI zahrnuje globální značky a také populární stanice s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací naleznete na www.amcnetworksinternational.com


V Praze dne 27. května 2022, Jan Pácl, Key Account Manager, KNKTR

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/29744/televizni-stanice-sport1-a-sport2-predstavuji-komentatorsky-tym-pro-zapasy-slovenske-fotbalove-reprezentace/