TV Dajto a Voyo prinesú ďalšiu futbalovú lahôdku, zápas ŠK Slovana Bratislava v boji o skupinovú fázu Európskej ligy UEFA
Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 01.08.2022
V treťom predkole Európskej ligy sa vo štvrtok stretnú v súboji ŠK Slovan Bratislava a grécky Olympiakos Pireus. Zápas odvysiela naživo TV Dajto aj streamovacia služba Voyo. Futbalisti ŠK Slovan Bratislava sa síce neprebojovali do ďalšej kvalifikačnej fázy Ligy majstrov, púť slovenského majstra v rámci UEFA sa však ešte nekončí. V treťom predkole Európskej ligy sa pokúsi zdolať tím z Grécka ¬– Olympiakos Pireus.


Tím „belasých“ nemá na svojho ďalšieho súpera v európskej súťaží najlepšie spomienky. Vo vlaňajšom úvodnom dueli prehral v play off Európskej ligy v Grécku 0:3, domáca odveta sa skončila remízou 2:2 a ďalej tak postúpil súper. Najbližšie stretnutie slovenského a gréckeho šampióna odvysiela naživo už tento štvrtok 4. augusta 2022 o 21:00 hod. televízia Dajto a streamovacia služba Voyo.

Komentátorom zápasu bude Andrej Zvolenský, ktorý pravidelne komentuje aj zápasy Fortuna ligy. V úlohe spolukomentátora sa predstaví bývalý slovenský futbalista Martin Mikulič, ktorý aktuálne pôsobí ako tréner. Priamo do dejiska stretnutia v Grécku vycestuje aj televízny štáb na čele s redaktorom Marekom Arpášom, ktorý bude pripravovať reportáže do Športových novín.

Televízia Dajto a Voyo už priniesli aj víťazný prvý zápas ŠK Slovan Bratislava proti maďarskému šampiónovi Ferencváros Budapešť v rámci druhého predkola Ligy majstrov, ktorý sa 20. júla 2022 stal doposiaľ najsledovanejším tohtoročným programom stanice Dajto. V následnej domácej odvete však slovenský majster tomuto súperovi podľahol a zostúpil tak do tretieho predkola Európskej ligy, ktorá je druhou najvyššou klubovou súťažou v Európe. TV upútavka: https://youtu.be/TTsgPSQGjmU.


Lukáš Kočišek, PR manažér, PR oddelenie skupiny Markíza, 1. 8. 2022

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/29848/tv-dajto-a-voyo-prinesu-dalsiu-futbalovu-lah-dku-zapas-sk-slovana-bratislava-v-boji-o-skupinovu-fazu-europskej-ligy-uefa/