Na Telly se vrací přenosy Formule 1 a kanály skupiny AMC Networks International
Autor: Telly , e-mail: info@telly.cz Přidané: 31.08.2022
Televizní operátor Telly přidává od 1. září do své nabídky filmové a sportovní kanály společnosti AMC Networks International, které nahrazují dosavadní stanice FilmBox společnosti SPI International. Zákazníci se mohou těšit na přenosy Formule 1, Evropské kontinentální ligy UEFA a řadu filmů a seriálů z produkce AMC.


Telly rozšiřuje nabídku pořadů o portfolio kanálů společnosti AMC Networks International. Ta zahrnuje kanály Sport1, Sport2, AMC, Film+, Spektrum, Spektrum Home a JimJam.

„Tato nově uzavřená dlouhodobá smlouva s Telly v České republice potvrzuje hodnotu našeho portfolia kanálů a zdůrazňuje trvalou poptávku po našich vyhledávaných sportovních, dramatických, filmových, dokumentárních a dětských pořadech," řekl Balázs Hajós, viceprezident pro partnerský prodej AMCNI CNE. "Neustále investujeme do našich sportovních práv, včetně žádaných závodů Formule 1, spolu s místní původní produkcí a předními mezinárodními seriály AMC, jako je Fear the Walking Dead. To umožnilo divákům sledovat ten nejpřitažlivější obsah a odráží se to v rostoucím podílu našeho portfolia na českém trhu. Těšíme se, že v nadcházejících měsících uvedeme v premiéře širokou škálu exkluzivních pořadů,“ uzavřel Balász Hajós.

„Věřím, že díky spolupráci s AMC Networks International se nám podaří ještě více zatraktivnit již tak unikátní portfolio našich sportovních kanálů. Díky bohaté nabídce kanálů skupiny AMC Networks International si navíc na své přijdou nejen sportovní fanoušci, ale i nadšenci do filmů, seriálů, dokumentů i rodiny s dětmi,“ doplnil Vladimír Rusnák, ředitel obsahu a strategie Telly.

Sportovní nadšenci si na Telly budou moci vychutnat živé přenosy závodů Formule 1 a zápasy Evropské konferenční ligy UEFA se Slavií Praha a Slováckem. Hokejoví fanoušci se na podzim mohou těšit na zápasy Ligy mistrů se Spartou Praha, Mountfieldem a Oceláři Třinec a zápasy švédské a švýcarské hokejové ligy. Sportovní nabídku pak doplní házenkářská Liga mistrů EHF, zápasy Ligy národů UEFA Německa, Francie, Anglie, Španělska, Nizozemska a také všechny nadcházející kvalifikační zápasy na EURO 2024, z nichž mnohé budou vysílány exkluzivně pouze na kanále Sport1.

Kromě sportovních přenosů mohou diváci Telly sledovat i původní tituly AMC, jako je Fear the Walking Dead nebo premiéru finálové sezóny Better Call Saul. Milovníky magie zaujme pořad Abrakadabra se současnými českými a světovými kouzelníky na kanále Spektrum. Dětské diváky zase pobaví oblíbené seriály Lokomotiva Tomáš nebo Bing na JimJamu.

Nové kanály skupiny AMC Networks International se objeví v nabídce Telly od 1. 9. 2022 v balíčcích Střední a Velký a budou k dispozici i zákazníkům na původní DIGI nabídce. Tyto kanály nahradí v nabídce kanály FilmBox od společnosti SPI International, kterým k 31. 8. 2022 skončila platnost vysílacích smluv.


O Telly

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 HD a Premier Sport 2 HD a na stanici Nova Sport 3 HD a Nova Sport 4 HD. Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC. Telly je také poskytovatelem pevného internetového připojení. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR.


Jan Schöppel, marketingový ředitel Telly, 31. 8. 2022

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/29886/na-telly-se-vraci-prenosy-formule-1-a-kanaly-skupiny-amc-networks-international/